Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bernáthegyi kennel? (Kérdésed...

Bernáthegyi kennel? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Igen, megnéztem googléba. Ki is néztem 3at. Csak kíváncsi lennék, hogy neked is azokon akad-e meg a szemed, mint nekem. köszi.(:
2011. ápr. 24. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Most mi van??
2011. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Csak a napi Bernáthegyi kérdés...xd
2011. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Annyi a lényeg, hogy ajánlj 3 bernáthegyi kennelt, ami a legszimpatikusabb. Nemtudom h ezen mit nem lehetett érteni x"D


[link]


Nekem ez szimpatikus, így elsőre. A többire lusta voltam rákeresni, bocsi XDD

2011. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De most ez annyira szubjektív amúgy. Bocs, én, most nem fogom végignézni a kenneleket (nem igazán érdekelnek a bernáthegyik, nem is értek hozzájuk). Ami neked tetszik, lehet, hogy másnak nem, vagy fordítva.

Az sem mindegy, hogy milyen típusú kutyát szeretnél, ezt senki nem tudhatja, csak Te. Munkára, vagy kiállításra szeretnéd-e..stb, egy csomó dolog lehet.

Én egy másik fajta szerelmese vagyok, de ott is, ahány kennel, szinte annyiféle vonal jelenik meg. És küllemben szinte mindegyik különbözik valamiben (testalkatra célzok). Szóval a Te igényeidet, csak Te ismerheted. Szerintem az értelmesebb kérdés lenne, hogy ha elárulnád azt a 3-at, annyit szívesen megnéz szerintem mindenki, aki segíteni akar, és azokról kérnél véleményt.

2011. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link] 1.

[link] 2.

[link] 3.

[link] 4.

Törzskönyveset szeretnék, csak pár alap kiállításra szeretném elvinni, és hetente max. 4x tudok vele elmenni sétálni, abból egy hétvégén, ami nagyon lefársztja. Legyen játékos nagyon, de ne pörögjön egyfolytába. köszi a válaszokat.

2011. ápr. 24. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Nah, hát az első biztos nagyon jó hírű kennel, aranykoszorús, azzal biztosan nem járnál rosszul. Viszont én úgy vagyok vele, hogy akkor vennék csak innen kutyát, ha tényleg kiállítási céljaid vannak.

Nekem a 4. volt nagyon szimpatikus (3-at sajna nem nyitotta meg). Azért, mert sok információt találtam a honlapon róluk, családias hangulatban mesélt a fajtáról. És az import kutyák is azt tükrözik, hogy fontos neki a minőség.

De a dontés a Tiéd! Ne hagyd magad befolyásolni, azt úgyis csak megbánod :)

2011. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Csak a napi Bernáthegyi kérdés...xd"


Nagyon utálatos vagy! Miért ne kérdezhetne valaki, akár naponta 10-szer is a bernáthegyiről ezen az oldalon, ami erre a célra jött létre? Ha Téged zavar, ne olvasd el! Ennyi!

2011. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!