Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az ilyen? (lennt)

Normális az ilyen? (lennt)

Figyelt kérdés

a kutyám szerda óta alig tud menni,mert "verekedett" egy másikkal,még alig tud kakilni meg futni se tud se semmi ilyen :(

bátyám meg b@szogat hogy nincs semmi baja,meg ilyenek és még én vagyok a hülye hogy rendesen vissza viszem orvoshoz a szerencsétlen kutyát.szerintem ilyennek nem való kutya...:(


2011. ápr. 25. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gyorsan vidd állatorvoshoz az majd meg gyógyítja a kutyust.Milyen fajta?
2011. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

szerdán nevelő apám kihivta a dokit,meg pénteken voltunk és akkor azt mondták hogy kedden vigyem újra.

egyébként angol cocker spániel

2011. ápr. 25. 12:27
 3/17 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem, akkor bátyád nem hajlandó fényesre nyalni a popódat, ezért ide jöttél, hogy ezt mi tegyük meg. Mert ennek a kérdésnek más értelme nincs, evidens, hogy vissza kell vinni dokihoz, amint látszik ezt te is tudod, akkor mért tetted fel?! Ha gondod van a bátáyddal, akkor vele beszéld meg, ha önbizalom hiányod van, ott a pszichológus, de ne tőlünk várj önigazolást, mert az elég szánalmas.
2011. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

És miért verekedett?

(egyébként nem akarok kötekedni, de a "lennt" hibás. Vagy lenn, vagy lent)

2011. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
röviden:szerinte a kutyának rohadtul nincs semmi baja,tehát orvos se kell neki meg az orvos biztos azért mondta hogy vigyem még vissza hogy pénze legyen belöle!!!
2011. ápr. 25. 12:33
 6/17 A kérdező kommentje:
fél éves,kiment hogy játszon azzal a kutyával amelyik épp erre tévedt az meg elkezdte harapdálni,ő megprobálta védeni magát és ezután csunyán seggbe harapta az a kóbor dög...:/
2011. ápr. 25. 12:35
 7/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is elég gáz, hogy ki tud jutni a kutya...
2011. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

amugy nem tud csak ugy ki menni,mert benti kutya de mivel én nem voltam itthon (15 percet vagy még annyi se volt)addig nevelő apám vigyázott rá.elég ha kinyitják az ajtót mikor jönnek be és nem figyelnek eléggé,a kutyám már kinn is van a lába mellett ki fut :/


de most futni nem tud,még kakilni se tud rendesen.tegnap este is volt egy rövid ideig hogy nem tudott felállni a kutya,aztán még azt mondják rá hogy nincs semmi baja.......

2011. ápr. 25. 12:53
 9/17 anonim ***** válasza:
Röntgent csináltak? Egy fél évesnél nagyon rezeg a kéc, hogy sérült a gerince.
2011. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor biztos hogy baja van, vagy bátyád mit gondol?? A kutyád összebeszélt a dokival és tetteti magát??? -.-"

Ne hallgass rá! Vidd el dokihoz!

2011. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!