Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az ilyen? (lennt)

Normális az ilyen? (lennt)

Figyelt kérdés

a kutyám szerda óta alig tud menni,mert "verekedett" egy másikkal,még alig tud kakilni meg futni se tud se semmi ilyen :(

bátyám meg b@szogat hogy nincs semmi baja,meg ilyenek és még én vagyok a hülye hogy rendesen vissza viszem orvoshoz a szerencsétlen kutyát.szerintem ilyennek nem való kutya...:(


2011. ápr. 25. 12:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocs..."léc
2011. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

röntgent nem csináltak,mert az orvos azt mondta csak az izomzat sérült,végig patogatta a lábait meg meg is mozgatta neki minden lehetséges irányba,már kettő szurit kapott is.

a tesóm meg csak azt hajtogatja hogy nincs semmi baja.

hát ha nem lenne baja minek kapott már 4 szurit is? :/

2011. ápr. 25. 13:29
 13/17 anonim ***** válasza:
Nézd... a testvéred álláspontját innen a netről senki nem tudja megváltoztatni. Ahogy olvasom, kap a kutya megfelelő kezelést. Innentől csak ki kell várni, hogy rendbe jöjjön.
2011. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
az a gáz hogy kéne még egyszer vinnem,de nem engednek el,mert hogy"nincs semmi baja" :(
2011. ápr. 25. 13:39
 15/17 anonim ***** válasza:
Bocs, de én a te kezedbe nem adnék kutyát, az hótziher. Hogy hagyhatja egy ember hogy a kutyája fogja magát és kimegy? És mi a rákot keresett ott egy másik kutya? Amúgy igen, az orvos a pénz miatt nem mondja meg hogy a kutyád (bár inkább nem is, hisz ezek után nem mondom hogy a tied) totálkáros.
2011. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez már komolyabb dolog, hogy nem engednek. Gondolom, anyagiak miatt.

Próbálj telefonon beszélni az orvossal. Mondd el, hogy mi a helyzet és ő talán emberiességben topon van, megért és ad tanácsot, hogyan tovább.

2011. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

nekem?

jó hogy arra a 10 percre nem is én vigyáztam rá....át kellett mennem anyámékhoz.....és hogy mászkál kinnt másik kutya? ugyhogy valaki megunja vagy nem vigyáz rá és a szerencsétlen kóbor kutya lett vagy csak kóborol....


legutobb se tudtam fizetni az orvosnak,nem tudom holnap hogy fogok :/ sajnos munkám nincs tehát nem tudok pénzt keresni,talán nevelő apám kisegit most is

2011. ápr. 25. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!