Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem kell ide kutya! De hogyan...

Nem kell ide kutya! De hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés

Volt egy kutyánk, öreg volt, meghalt. Most eltelt egy kis idő és újra kutyát akarnak a szüleim. Én nem akarok, több okból is.

Először is nagykutyáról van szó, sokat eszik, tanítani kell, erre senkinek nincs ideje, mert dolgoznak. Pénzünk alig van, az előző kutya is csak napi egyszer kapott enni, az is a maradék volt meg amit sikerült még összeszednem. Nem hiszem hogy ez így megfelelő. Ja és szinte minden nap én etettem, pedig én nem akarok kutyát, nem akarom etetni, nem akarom tanítani, sétáltatni, pedig ez mind az én dolgom lenne mert én vagyok itthon a legtöbbet. Ja van 4 macskánk, akikhez hozzá kéne szoktatni, de tudom hogy nem egyszerű és féltem a macskákat, kicsi is van köztük. Bent meg nem tarthatom őket. Szóval mit tehetek hogy ne hozzanak ide kutyát? Van egyáltalán bármi amit tehetek?


2011. ápr. 26. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek ugyanezeket az érveket.
2011. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És plusz azt is, hogy egy kutyának oltásokra, és orvosra van szüksége még.
2011. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bbarbi99 válasza:
0%
Szia!Az a legjobb ha a kutyának építetek valami kenelszerűt ahol van neki kutyaháza,itatója,etetője esetleg valami jáétéka is amivel elfoglalja magát.Mi rakattunk be neki egy ilyen csonot amit rághat is.Így ha rosszul viselkedik a kutyád bezárhatod.Nekem fox-terrier rövidszőrű kutyám van aminek nagyon nagy szeretet igénye van amit a macskák meg is tudnak neki adni.És ő nagyon rendesen tud viselkedni ha megnevelik.Egy kis időt igényel de nem bánod meg ha halgatsz rám!:)
2011. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd el, hogy rengeteg pénzbe fog kerülni (oltások, felszerelések, kaja, bolha,kullancsírtás), és nagyon sokat kell vele foglalkozni, hogy ne romboljon otthon és ne legyen szocializálatlan, agresszív. Mondd el azt is, hogy te nem fogsz vele semmit sem foglalkozni, mert nem akarsz. És hogy gondolják végig, ki mikor mennyit tudna vele törődni.
2011. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!