Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever-nek milyen...

Nory0722 kérdése:

Golden retriever-nek milyen fésű kell?

Figyelt kérdés
Tükrös fésűre gondoltam,de nem tudom,hogy milyen való neki pontosan. Kölyök kutyánk lesz,neki kell majd. Mennyibe kerülnek ezek? Nem a legolcsóbbat akarom megvenni,de nem is 5000 ft-os furminatort.
2011. ápr. 26. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg érdemesebb lenne furminatort venni, mert most megveszel egy 1-2-3 ezer forintos fésűt, aztán rájössz, hogy semmit nem használ és vehetsz furminatort.

Persze jó, ha van egy fésűje is, de az csak azért, hogy ne gubancolódjon a szőre. Erre jó egy egyszerű fésű, puhább körömkefe vagy hajkefe is.

De szőrhullás ellen egyik sem igazán használ, csak a furminator.

2011. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 26. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:

A forgófogas gereblye nagyon jó! Ilyen:


[link]

2011. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. És ez goldennek is jó?

És beagle-nek a gumikefén kívül mit ajánlanátok?

2011. ápr. 26. 22:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, pont beagleöm van :)

Furminatort használok rajta, mert semmi más nem vált be. Hullik a szőre így is, de nem olyan vészesen, mint furminator nélkül.

2011. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm. Akkor lehet,hogy mégiscsak azt veszek!
2011. ápr. 27. 09:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó döntés, nekem is nagyon megérte, pedig nem vagyok túl pénzes :)

És szerintem vegyél mediumot, mert az jó a goldennek és a beaglenek is.

2011. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Külön-külön vannak. A golden ismerősöméknek van,a beagle meg egy másik közepes termetű(beagle szőrhosszú) nekem. Gyakran korpás a szőre is. Melyiket ajánljátok beagle-nek? Úgy hallottam,a de luxe jobb,csak nem tudom,mi a különbség?
2011. ápr. 28. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:
A deluxeot nem próbáltam még, de az egyszerű nekem bejött. Neten biztos utána lehet nézni, hogy mi a különbség.
2011. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ok,köszi!
2011. ápr. 29. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!