Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A törpe Yorkik mekkorára...

A törpe Yorkik mekkorára nőnek? A törpe yorki mennyire szivós? Mikor lessz szobatiszta egy yorkshire terrier? Hány hetes korában ajánlott elhozni egy yorki kölyköt az anyjától? Mit adjak neki enni amíg kölyök?

Figyelt kérdés
Nagy döntés előtt állunk hogy jó választás lenne -e a yoki!!!mennyire neveljem meg a yorkim?????
2008. febr. 13. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

huh,sok kérdés!

törpe yorki nincs,normál,mini exra mini,de ezen állandóan megy a vita.max.plyan 3kg körüliek.sztem nem mondható,h szívósak,pl.nem tarthatod kint,(én egyedül ki se engedem,nehogy ellopják)el tudják kapni az emberektől a betegségeket(hányás,hasmenés,influenza stb.)és ált.5000körül van a doki.

hogy szobatiszta mikor lesz,az sokban tőled függ.mennyit tudsz vele foglalkozni.6-8,de szerintem inkább 8 hetesen hozzátok el,de ezt a tenyésztő majd megmondja.

amikor elhozzátok,azt kell ennie amit az anyukájánál kapott tápot,és fokozatosan kell az újra átszoktatni,mert attól is lehet hasmenése és hányhat.én az elején 1 maci sajtot meg 1 szelet sonkát adtam neki.ennyi bőven elég,nem szabad túletetni.8hetes kortól napi 3szor,fél éves kortól 2szer,és egy éves kortól márcsak egyszer kell adni enni neki.(nálunk maradt a 2)!csirkecsontot és nyuszicsontot TILOS adni,édességet se nagyon,és zsírosat sem!bonyolultnak tűnik,de 1000szeres szeretetet ad vissza.ja,és nem szeret nagyon egyedül lenni,és nagyon játékos!remélem tudtam segíteni!

jó kutyázást!

2008. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi nektek!!!!!!!!!köszönjük hogy írtatok.és( jó tanácsal)láttatok el minket.nagyon köszönjük.
2008. febr. 13. 16:23
 3/4 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNJÜK.SOK HASZNOS TANÁCSOT ADTÁL NEKÜNK ,ABBAN HOGY MIKÉNT BÁNJUNK A YORKIVAL.


AZ IKREK

2008. febr. 13. 16:26
 4/4 anonim válasza:
100%

Akkor el se vihetem setaltatni?

az udvarra se vihetem ki?

2012. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!