Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobatisztaság?! Kölyök...

Szobatisztaság?! Kölyök kutyusotok mikor lett szobatiszta? Mikortól bírta, hogy 9-10 órán át tartsa a pisit/kakit?

Figyelt kérdés

3,5 hónapos a kutyusom. Otthon elég sokszor jelzi, ha ki kell mennie. Hozhatom magammal dolgozni munkahelyemre, itt viszont csak betonra tudja/tudná végezni a dolgát, amit nagyon utál és nem tesz meg, inkább bent pisil/kakil, hiába viszem ki. Ha otthon vagyunk vele hétvégén, nagyon ügyes, szinte kivétel nélkül jelzi. Viszont ahogy telnek a hétköznapok, egyre inkább elfelejti jelezni otthon, h neki ki kell éppen mennie.. :S

A kérdésem az, hogy szerintetek ez nem veti vissza abban, hogy ténylegesen szobatiszta legyen? Engem végülis az nem zavar túlzottan, hogy munkahelyen takarítanom kell utána, csak aggódok, hogy majd nagy korában, amikor egyedül kéne otthon lennie, ott is gondok lesznek a szobatisztasággal. Szerintetek?


2011. okt. 14. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
3,5 hónaposan még van ideje hogy szobatiszta legyen..bár az enyém 5-6 hónapos volt mikor szobatiszta lett szóval..változó..mondjuk én nem szoktattam pelenkára mert felesleges..akkor azt hiszi bent jó ha elvégzi a dolgát..szóval remélem nem szoktattad pelusra..9-10 órát egy kölyök sem bír ki..
2011. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9-10 órát az enyém csak 6 hónapos kora után bírt ki.
2011. okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem pelusos a kutyus. Tudom, hogy még nem kell 9-10 órát kibírnia. A kérdésem inkább arra vonatkozik, hogy nem zavar-e be a dologba, h munkahelyemen csak bentre kakil/pisil
2011. okt. 14. 11:03
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem ezalatt azt, hogy otthon már javarészt szól, hogy ki kell mennie, viszont munkahelyemen kivétel nélkül bent végzi el a dolgát.
2011. okt. 14. 11:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet még nem szokta meg a munkahelyedet..neki az egy új környezet :)
2011. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem ezzel lesz a gond, az a gond, hogy itt beton van és nem kakil/pisil rá :S
2011. okt. 14. 11:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs valami hely a munkahelyed mellett ahol füves rész van?Mert akkor mit tudom én kiviszed ahogy engedi az időd vagy nem is tudom :/
2011. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És ha vinnél egy jókora, rossz tepsit földdel a betonra, kintre? Az lehet, hogy tetszene neki, persze mindig össze kéne szedni utána a kakit, meg pár pisi után cserélni... Elég sivár hely lehet, hogy nincsen semmi füves rész.
2011. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos, főút mellett vagyunk közvetlenül, a főút mellet az árokban van csak füves rész. Mivel telephely vagyunk, faluban is vagyunk, főút mellett is vagyunk, ezért nem egyszerű a dolog. 100-150 méterre tőlünk van egy füves rész, de még csak járda sem vezet oda.. Kutyusom pedig igencsak 14 kg már, ölben nem tudnám elvinni odáig... :S Az átmenő forgalom pedig igen nagy a főút miatt :S Mennyivel egyszerűbb otthon a paneldzsungelben...
2011. okt. 14. 12:25
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezt a földet lehet érdemes kipróbálnom, bár a múltkor anyósomnál szabályosan fürdött a földben :D

Kaki felszedés sem gáz részemről, mert a paneldzsungelek között is felszedem :)

2011. okt. 14. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!