Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 Hetes kutyus milyen tápot/ka...

8 Hetes kutyus milyen tápot/kaját javasoltok?

Figyelt kérdés
Néztem royal canint, kifejezetten ilyen pici kutyáknak, de rengeteg konzerv is van, tudnátok ajánlani vmit?
2011. ápr. 28. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnék kutyának, csak száraz tápot. Mi Royal Canint szoktunk venni, egy 3 éves mopszom van. Mellette kap néha vitamint, és zöldséget, mint egy nyúl, imádja a sárga répát:-)
2011. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

8 hetes kutyusnak már tudnia kell tápot rágni rendesen, főleg junior, pici szemü tápot.

Én DogChow-val etettem a piciket, persze juniorral, nagyon szerették.

Royal Canin, ProPlan, A.C.C. ezek mind jók. Mehet a táp, esetleg néha kiegészítheted neki konzervvel, de vigyázz, nehogy utána ne egye majd meg a tápot.

Ahonnan vettétek megkérdeztétek hogy eddig mit evett? Célszerű eleinte azt adni neki, és fokozatosan változtatni ha akarsz.

Ha eddig áztatva ette a tápot, te is áztasd neki pár hétig, aztán szintén fokozatosan mehet már szárazon is.

2011. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Ja és persze kutyafajta függő, de néha kaphat egy kis maradékot is, levesbe áztatsz tápot, vagy kenyeret ilyesmik.

Allergiára hajlamos fajtánál inkább mellőzd a maradékot.

Felturbózhatod a tápját mondjuk vacsikor egy kis kanál tejföllel, vagy danone activia-val, egészséges és nagyon szeretik a kutyák.

2011. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:-D

Igen, fajta függő. Egy kis mopszikának pl. nem jó a kajamaradék, olyan kis érzékeny a pocija, hogy megy a hasa utána. Néha 1-2 kekszet szokott kapni, meg kutyafogkefét. Hiperaktív, úgyhogy egy deka felesleg nincs rajta:-D De ha pl. németjuhász a tied, az simán eheti később a maradékot.

2011. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2011. ápr. 28. 15:34
 6/6 A kérdező kommentje:
tacsi:)
2011. ápr. 28. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!