Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó tulajok! Mennyire...

Tacskó tulajok! Mennyire ugatós kutyus a tacskó? Panel lakásban szeretnék tartani, kaninchen fajtát. Ha ugatós, akkor inkább milyen kutyust javasoltok helyette?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem tacsikeverékem van és imád ugatni
2009. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
nekem tacsim van panelban,2 hónapja van nálam(most 4 hónapos) és amikor játszik a cicával akkor ugat..tehét egykicsit gatós..és elég éles a hangja,de csak jót tudok mondani róla,könnyen szobatiszta lesz,okos,aranyos stb...
2009. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekemis tacskókeverékem van. Hát, kinti ha megy egy ember az utcán, vagy kutya akkor ugat, éjjel is. Szóval jó házőrző-jelző kutya. Amúgy csöndes, csak ha játszik velem, vagy a többi kutyával akkor ugat játékból, de csöndes.
2009. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A tacskók nagyon-nagyon ugatós fajták. Felettünk lakott egy néni 2 tacsival, egész nap ugattak. Én szerencsés vagyok, bár nem tacsim van, az én kutyám úgy 2 hetente vakkant egyet és ennyi :)
2009. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt várd hogy melyik nem ugat. Mindegyik rossz lesz ha nem neveled meg. Ez a kulcssó, neveld meg. Olyan meg nincs hogy panelban meg sem mukkan a kutya.
2009. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Persze, tudom, hogy olyan nincs, hogy állandóan csendben van, de a legtöbb szobakutyát én nem igazán hallom ugatni. A tacsi az annyira nem szobakutya, ezért kérdeztem, hogy mennyire viseli.

2009. okt. 29. 07:45
 7/9 anonim válasza:
100%
Az én tacsim csöndes otthon. Néha ha megyünk az utcán és nem tetszik neki valaki, akkor ugat.
2009. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én tacsi keverékem csöndes, napi 1-szer2-szer ugat. Mondjuk ahogy olvasom, van pár tacskó aki nem bír magával :D. Ezért ha már tacskót szeretnél, akkor inkább tacskó keverék legyen :). Az enyém tacsi-foxi :)
2010. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
(Utolsó vagyok) Mondjuk az enyém is felzendít éjjel, ha hallja ,hogy valaki járkál a lépcsőházban ....
2010. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!