Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítás, avagy hol kezdődik...

Szaporítás, avagy hol kezdődik a tenyésztés? (érdeklődés céljából)

Figyelt kérdés

Rögtön azzzal kezdem, hogy nem szeretnék se szaporitani, se tenyészteni, csak érdeklődni. Mert már annyi a vita, hogy magam sem tudom, mit gondoljak.


Lehet e valaki úgy tenyésztő, hogy nincs kenelje, nincs regisztrálva pl. a MEOE-nál?


Tehát:

Tételezzük fel, 2 teljesen más kenelből veszek 2 db uszkárt(pl)-legyen A uszipár, mindkettő máshonnan, törzskönyves.

Viszem szűrésekre, kiállitásokra, megnézetem, nem e rokonok e, kenelem és tagságom továbbra sincs, de megfelelő körülmények között pároztatom, születnek kölykök. minden oltás megvan, de kenel nélkül csináltathatok tk.-t?

tegyük fel , eladom a kölyköket, egyet megtartok, ez idáig tenyésztés vagy szaporitás?


utána, veszek megint 2 db uszkárt, ugyanolyan helyzettel, szűrésekkel, mint a másik 2-t. -legyen B uszipár.


nekik is születnek kölykök, eladom őket tk-val, de egyet megtartok.


az 1-1 (A és B) kölyköt nevelem, nekik is születnek kölykei, ők fajtisztának móndhatóak?


amit én most csináltam, az szaporitás vagy tenyésztés?


2011. ápr. 29. 14:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szaporítás,de meg van gondolva,habár ez sem teljesen rendes,tehát a válaszom ,h szaporítás.
2012. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!