Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen Kutyus lehet?...

Ez milyen Kutyus lehet? Nagytestü lessz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 30. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Valami terrier keverék, de felnőtt korában nem lesz valami szép az biztos.Nekünk volt hasonló és felnőttként kifejezetten csúnya lett és közepes testű.
2011. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy kutya csúnya?
2011. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lesz az egy sz.
2011. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minimum kozepes testu lesz.
2011. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valami középméretű keverék kutyus, szerintem aranyos. Nem fog nagyra nőni, max. közepes lesz. Sztem is van benne terrier, kicsit "szögletes" a fejformája. Ilyesmi volt az enyém is pici korában és most egy tündér... :)

kb akkora mint egy foxi, csak picit erősebb alkata van.

2011. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xnorkax ***** válasza:

A fejéről elég nehéz megállapítani, hogy mekkora lesz. Nézd meg a tappancsait, ha a testéhez képest sokkal nagyobbak, akkor nagyobb testű lesz, bár ez nem törvényszerű. Amúgy az ilyen sokféle keverékek általában közepesnél nem nőnek nagyobbra.

És igenis, szép lesz felnőtt korában is, csúnya kutya nincs, csak hülye ember. ;)

2011. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon édes a kis fekete maszkos pofija. :) Szerintem is talán középtermetű lesz.
2011. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!