Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kiskutyám, amiről ugy...

Van egy kiskutyám, amiről ugy tudtam, hogy "akária" keverék. Utánanéztem, de ilyen kutyafajtóról nem találtam semmit. Nagytestű, középhosszú szőre van. Milyen kutyus lehet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez állati :D
2010. máj. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem akita?
2010. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha esetleg feltennél róla egy képet az sokat segítene! :) így látatlanba lehet találgatni....


Vettem egy autót, azt mondták Suzuki, de szerintem valami más... 4 kereke van, piros színű és benzines, milyen autó lehet ez? :D

2010. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, a képre én is gondoltam de sajna nem vagyok informatikai zseni... de igyekszem megoldani :)
2010. máj. 12. 14:34
 5/7 A kérdező kommentje:
és mielőtt kicsattana valakinek a mája a rosszindulattól, szólok, hogy nem vettem a kutyust. meghirdették, hogy ajándékba lehet elvinni... :)
2010. máj. 12. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt nagyon egyszerűen fel lehet tölteni:

www.kepfeltoltes.hu

Kíváncsi vagyok!

2010. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2010. máj. 12. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!