Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell fizetni érte? (Kérdésed...

Kell fizetni érte? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egy 8 hetes berni kölyök szállításáért kell fizetni a vonaton? Mert metrón nem kell olyanért, amit még kézben tudsz vinni.
2011. máj. 1. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]


élőállat viteldíjat kiválasztod a listából

2011. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Élőállat vitel díjat kell fizetni egy így igaz. Ha dobozban van, abba is bele köthet az ellenőr ( nem a kaller ), hogy pogyász vagy mit kell fizetni. Nekem a pénztáros mondta amikor macskát vittem dobozban.

A jegy ára nem tom hány kiló méterenként változik.


Egységes ár van bizonyos kilóméterig. Ha pl. 100km-ként változik az ár, akkor ugyan annyiba kerül az 50km mint ha 100 km-re vetted volna a jegyet. De ez csak az élőállat vitelnél van.

2011. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy 8 hetes (lásd oltatlan) kölyköt le ne tegyél már a vonaton. Minden sz@r betegséget össze fog szedni. Amíg az első 3 oltását meg nem kapta + 2 hét addig ne érintkezzen olyan helyekkel ahol bacik lehetnek. Mindenképpen szállítódobozban vidd, vagy ha ez megoldhatatlan akkor kézben.

(Az orvosnál se tedd le a földre!)

2011. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom letenni, de attól még kell neki a póráz-nyakörv. Dobozba nem akarom zárni annyi időre.
2011. máj. 2. 15:29
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem kartondobozra gondoltam, hanem szállítódobozra, box-ra.

Kölcsönkérni nem tudsz valakitől?

De a semminél a nyitott tetejű kartondoboz is jobb :)

2011. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Inkább viszem kézben. Akkor hozom haza, nem akarom rögtön bedugni egy ketrecbe,amikor minden új neki, és mmég be is zárom.
2011. máj. 2. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!