Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz ránk veszélyes a...

Nem lesz ránk veszélyes a rottweiler kutyánk, amikor tüzel?

Figyelt kérdés
Nem lett ivartalanítva a kutyánk.
2011. máj. 3. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy normálisan tartott, jól nevelt kutya semmilyen körülmények között, nem lehet veszélyes a gazdájára, vagy családjára. Ha előfordul ilyesmi, akkor ott nagyon el van rontva valami..
2011. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rátok közvetlenül nem lesz veszélyes, bár kicsivel ingerlékenyebb lehet, viszont vigyázni kell rá tüzelés alatt, mert elszökhet, és ezáltal kárt okozhat másban. Én mindenképp az ivartalanítást javasolnám, az a legbiztosabb, és hosszú távon mindenkinek a legjobb. (ha csak nem egy interchampion kutyáról van szó)
2011. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha a kutya alfaként pozicionált benneteket, akkor nem. A ti felelősségetek és csak is a tiétek, mire és hogyan neveltétek. A tüzelésnek a neveltetéshez semmi köze.
2011. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt szökhet,másrészt a kanok mindenképp be akarnak jutni. (és láttam én már sok kutyát,szukát is kant is 3méteres kerítésen átmászni ilyenkor)
2011. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
17:29 vagyok, előttem szólónál a pont, az ivartalanítás több okból is fontos. Sok örömöt a kutyához továbbra is!:)
2011. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha párzani akar egy közelben levő kannal és nem engeditek, akkor kiszámíthatatlan lesz.

Szaporítani akartok, hogy nincs ivartalanítva?

Vagy hagyjátok szenvedni a párzási ösztön miatt évente kétszer?

Álvemhes lehet, ami idővel elrákosodhat.


Ha meg szaporítani akartok, nem is lenne nagy baj, ha nektek menne a szuka tüzeléskor... :-/

2011. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmi kérdés felmerül bennetek, nem nektek való a fajta.
2011. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!