Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az igaz, hogy ha egy fajtatisz...

Az igaz, hogy ha egy fajtatiszta kutya (szuka) egyszer párzik keverék kutyával aztán többet nem lehet neki fajtatiszta kölyök kutyája?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén hangzik, de remélem érthető. Egyik ismerősöm mondta ezt nekem, és nem akarom elhinni, mert szerintem ez nem igaz, vagyis hát olyan furcsa, még ilyet nem hallottam. most kinek van igaza akkor?
2011. máj. 4. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Ilyet még én sem hallottam de lehet benne valami ha belegondolok a tacsimba:D Erre a kérdésre kíváncsi vagyok én is..
2011. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát hogyne.... Egy nő is, ha négertől gyereket szül, onnantól a legfehérebb férfitól is néger gyereke lesz.

XXI. század...................

2011. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
ez nem igaz ha eloszor 1 keverékkel párosodik aztán ugyanoan (vagyis olyannal amien a te kutyád)fajtával akkor fajtiszta kolykok lesznek
2011. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is hallottam.Viszont egy oltári nagy baromság.Minden tüzelésnél,peteéréskor más és más pete érik,semmi köze a fél évvel az előtti petékhez.Azt meg nem is értem,hogyan gondolják,annak a keveréknek a spermája ott marad a szukában mint valami szellem?Vagy mégis,mitől befolyásolná a szuka későbbi vemhességeit?
2011. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én se értem, hogy hogy volna ez az egész ha igy lenne.:D
2011. máj. 4. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Sőt,mondok egy érdekeset.Egy vemhességen belül is lehet akár minden kölyöknek más az apja.Egy almon belül lehetnek fajtatiszta kicsik,akár egy vagy több az anyával azonos fajtájú kantól,és lehetnek kicsik a keverék kantól,kanoktól is.De nem attól a keveréktől amitől a szuka előzőleg vemhesült.
2011. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Előzőlegen,a fél évvel az előtti vemhességet értem.
2011. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudtam kedves utolsó. De az, hogy egy előző vemhességből visszamaradjon valami gén, azt furcsáltam és nem akartam elhinni és ahogy válaszokat nézem nem is igaz. persze köszönöm mindenkinek a választ, megy a felpontozás.:)
2011. máj. 4. 22:07
 9/10 anonim ***** válasza:
ez egy nagy baromság.
2011. máj. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ismerösöd hiányzott általánosban a biológia órákról? :D
2011. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!