Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogyha hozzájuk nyulok...

Igaz, hogyha hozzájuk nyulok akkor nem nyílik ki a szemük?

Figyelt kérdés

Mamámék kaukázusi juhászának kb. egy hete születtek kiskutyáik és nembírtam ki,hogy ne fogdossam meg őket,amikor mondta a mamám,hogy nemfog kinyílni a szemük.Nagyon aggódom mert ha tényleg valami bajuk lesz az az én hibám :'(


13/L


2011. máj. 6. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ettől ne nyílna ki a szemük, gondolj bele, mikor esetleg az anyakutyával történik valami, és a piciket emberek nevelgetik, akkor is hozzájuk nyúlnak, és nem lesz semmi bajuk. Persze azért ne dögönyözd őket agyon!:D
2011. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mamádnak javasold az ivartalaníttatást!
2011. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki fog ettől nyílni a szemük, a mamád azért mondta, hogy ne fogdosd a kicsiket. Még az anyukájuk mellett a helyük.

Majd ha nagyobbak lesznek, akkor majd lehet nyugodtan dögönyözni.

2011. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Viszont abban igaza van a mamádnak, hogy ne nagyon fogdosd őket, mert ha rosszul emeled fel, akkor sérvesek lesznek. Simogatni viszont nyugodtan, ha az anyjuk megengedi.
2011. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Az első perctől kezdve meg kell szokniuk az emberi érintést, simogatást. Mire kinyílik a szemük, már ismerősként fognak üdvözölni. Mamád kitalált valamit, hogy ne piszkáld, mert biztosan Téged félt, nehogy az anyjuk túlzottan védje a kicsiket.
2011. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk megszületnek a kiskutyák, hazajövök a suliból, és benn fekszek a kutyaólba. 1 naposan már folyamatosan velük vagyok, fogdozom, pakolom, segítek nekik szopizni. Egyszerűen imádom a szagukat, a szőrüket, és persze amikor ott vagyok, akkor az anyakutya elmegy eszik, meg fut egyet.(:
2011. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez ugye vicc? Vagy te is ellógtad a biológiaórákat?
2011. máj. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!