Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek túlaggódom, vagy...

Szerintetek túlaggódom, vagy érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tegnap ivartalanították a kutyámat, és egyébként nagyon jól viselte, műtét után 3 órával már játszott, de az van, hogy nem nagyon iszik. Az hogy tegnap étvágya nem volt, az nem baj, mert mondta a doki, hogy ne is adjunk neki, mert bódult és mert nem fogja kívánni - ma már persze evet - de inni nem sokat iszik.

Gondoltam arra, hogy mivel a fején van a tölcsér, zavarja, és bár olyan vizestálja van, aminek kicsi a pereme, tehát megoldható az ivás, nem sokszor veszi igénybe a szolgáltatásait. Alig fogyott a vize, pedig általában iszik mint a gödény. Próbáljam meg fecskendővel itatni, hátha csak a tölcsér zavarja? Mert néztem a bőrét, az orrát, nincs kiszáradva, de azért nem akarom, hogy szomjazzon szegény...


2011. máj. 7. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
azért nem iszik annyit,mert messze nem mozog annyit mint máskor.
2011. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kutya, ha szomjas ,inni fog.

Vedd le a tölcsért kis időre, amíg figyelni tudod.

2011. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:

Vedd le a tölcsért róla, teljesen felesleges.

Első ivartalanításnál én is feltettem, egész éjjel nem aludtam sem én, sem a kutya. Azóta senkire nem teszek és nem is kell. Nem piszkálják a sebet, nem hülyék, mikor fáj.

Tegnap voltunk túl a 9. ivartalanításon, kan-szuka vegyesen, nem a levegőbe mondom. Figyeld, hogy pisi-kaki volt-e. Jobbulást a kutyusodnak.

2011. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vedd le a tölcsért...nekünk egy kutyánk se piszkálta pedig már nem egyet ivartalanítottunk...
2011. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a gyors válaszokat! :)
2011. máj. 7. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,az én kutyum is három hete lett ivartalanítva,és amíg a gallér rajta volt(varratszedésig,mert állandóan szedte volna szét a sebét,ha hozzáfér)szinte egyáltalán nem láttam inni...Már kezdtem megijedni,hogy talán nem is iszik:)De végül nem lett semmi baj,enni tudott galérral is,úgyhogy ha nem is sokat,de ivott is biztosan.Ha mást nem,amíg iszik,leveheted róla,ha nem bántja a sebet,vissza sem muszáj tenni.
2011. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!