Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Frontline cseppet használok,...

Frontline cseppet használok, ha allergiás rá és mondjuk attól lett ritkább a szőre, vissza fog nőni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy attól van e mert van egy másik hely is rajta ahol ritkább a szőre nem csak a nyakánál ahova csepegtettem.

Kozmetikus szerint tüzelés után is van ilyen h hullik a szőre jobban, meg ugye tavasz van...

de én a frontline-ra gyanakszom...de nem értem akkor máshol is miért ritkább egy picit, nem feltűnő csak jó lenne ha visszanőne. Yorkiról van szó egyébként.


2011. máj. 7. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik a frontline combóra allergiás,a csepp helyén kihullott a szőre. de visszanőtt
2011. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ninna ♥ ***** válasza:
Szerintem nekem is a Frontline-ra érzékeny vagy allergiás a kisebbik kutyusom, most azt vettem mind a kettőnek, és a kicsinek nagyon el kezdett hullani a szőre. Megfürdettem, de a hatás még nem múlt el gondolom, állatorvost telefonon kérdeztem, azt mondta, még várjunk vele egy picit, mi lesz, és utána majd jobbak leszünk. Mindenesetre én állatorvossal konzultálnék, és nem csak a kozmetikussal.
2011. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:
Természetesen vissza fog nőni, ha az a ludas. Válts ex-spot -ra vagy Advantixra.
2011. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

amit ajánlasz azokat is lehet kapni fressnapf-ban, vagy az állatpatikában van inkább?

2011. máj. 8. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!