Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik jobb, a...

Szerintetek melyik jobb, a boston terrier, vagy a francia bulldog?

Figyelt kérdés
kívülről hasonlítanak egymásra, de belsőleg melyiket érdemesebb tartani, melyiknek milyen tulajdonságai vannak? a válaszokat előre is köszi!
2011. máj. 8. 08:25
 1/6 anonim válasza:
Szerintem francia bulldog, hidd el nem bánnád meg:) nagyon édesek aranyosa, cukik, és nagyon jól nevelhetőek! Pároméknak van 3 éves francia bulldogjuk és nagyon helyes, nagyon édes, nagyon szeretjük, nagyon kis hurka:), olyan aranyosan megy, meg rendesen viselkedik, nagyon okos, és nagyon szereti a gyerekeket, nem ugat, nem ugatnak, nagyon szerethetőek!:)Egy baj van velük, ha házőrzőt keresel, akkor ezek nem igazán ház őrzőek:D, szóval nagyon békések, és szeretetre méltóak:)(L), amúgy ha neten utána nézel harci kutyák közé van besorolva, de mint írtam egyáltalán nem az:D:)
2011. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A boston terriert nem ismerem testközelből, de francia buldogom volt. Csak ajánlani tudom. Végtelenül türelmes, édes bohóc. Az enyém lakásban élt, szobatiszta volt és igen, beengedte volna a betörőt. Alig ugatott, de nem tudom, ez fajtajellemző vagy az enyém volt ilyen csendes. "Rossz" tulajdonságai: én némelyiket külön szerettem: túrta a földet, mint egy kismalac, orral, aztán belefeküdt hűsölni. Hangosan horkolt, büfizett és "röfögött":)

Egyébként azt olvastam, hogy régrn kiskocsit fogtak az ősei elé és piaci teherhordónak használták:)))

2011. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
IGEN, EZ MINDEGYIKRE JELLEMZŐ KEDVES UTOLSÓ hogy nme ugatnak:) , és röfögnek, kicsit:)meg még a páromé fingorászik is olykor olykor de így szeretjük:) kis malac:)
2011. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 8. 09:19
 5/6 Akiteki ***** válasza:
Én a bostonra szavaznék. Csak azért mert nem szaporítják minden utcában, jó eséllyel kapsz egy egészségesebb, szebb példányt.
2011. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a boston nem olyan beteges fajta
2014. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!