Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van két shi tzu kutyám akik...

Van két shi tzu kutyám akik kölyök koruk ota együtt vannak a szuka tüzel és a kan nem tesz vele semmit mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes. Ivartalanítasd az egyiket, mielőtt még baj történne.
2011. máj. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, és tedd, amit az első javasolt...
2011. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
DE én szeretnék kis kutyákat
2011. máj. 8. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

[link]

Nézd meg őket.Nem ennyi van,hanem 1,5 millió.Mondd meg őszintén,kell még több kutyát gyártani??

Törzskönyvezett netán a két kutyus?Betegségszűrések,tenyésszemle megvan?Anélkül nem csak etikátlan szaporítani;felesleges.A kiskutyák aranyosak,kicsik maradnak pár hónapig.Aztán megnőnek,egyre többet esznek,oltatni,féregteleníteni kell őket rendszeresen,az esetleges gazdijelöltek elpártolnak-neked pedig ott marad egy rakás,nagy valószínűséggel örökletes betegségre hajlamos kölyök.Ahogyan előttem írták:ivartalaníttads legalább az egyiket,de még inkább mindkettőt.Gyönyörű,nagyrészt kuvasz keverék(menhelyi)kutyám van.Biztos,hogy édes kis szőrgombócai lettek volna.Csak én inkább mégis az ivartalanítás mellett döntöttem,mert az az alapja a felelős állattartásnak.Valamint,voltam menhelyen is-ahonnan őt elhoztam.Érdemes lenne szétnézni,hány kölyök,shi-tzu,palotakutya,szobakutya jellegű szerencsétlen szenved kis ketrecekben,a mocsokban,sokszor altatásra várva.Ajánlom,hogy-a kutyák érdekében-gondold át.(Arról már nem beszélve,hogy egy vemhes szukának minőségi tápra,folyamatos vizsgálatokra,vitamonokra,ultrahangra van szüksége,szüléskor pedig könnyen gond léphet fel,ami nemcsak a kölykök,de az anya életébe is kerülhet)

2011. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Őt csak most találtam,egy a sok,,nem ilyen életre szánt"shi-tzuk közül: [link]
2011. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van a kutyáidnak tenyészszemléje, kiállítási eredményei? Tényleg nem bántani akarlak, de neked fogalmad sincs a tenyésztésről, egyébként nem kérdezgetnél itt ilyen dolgokat. Ivartalanítsd mind a két kutyust, nekik is jobb lesz meg neked is. Van már így is elég gazdira váró kutyus a menhelyeken, ne gyártsuk a kutyákat feleslegesen:-(( Tényleg nem bántás csak jó tanács!!
2011. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:

A kutyáid meg nem szeretnének. Okosak.

Vidd el a kant orvoshoz, panaszold el a bánatod és kérj egy vasectomiát. Segít a problémán.

2011. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!