Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki talált már kiskutyákat...

Valaki talált már kiskutyákat az útszélén kidobva?

Figyelt kérdés
Szeretnék segíteni az egyesületnek. Veszprém és környékén valaki talált már kis kutyákat?
2011. máj. 9. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is veszprémi vagyok.Szerintem a legszomorúbb dolog ha valaki kidobja az állatot az út szélére.Inkább vigye állatmenhelyre.Bár nálunk a kutyám teljes értékű családtag,senki és semmi miatt nem hagynám el.Az állatkínzókat pedig keményen büntetném.Én is segítenék az egyesületnek ha lehetőség van rá!
2011. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk már dobtak be kiskutyát felneveltük.
2011. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sajnos én nem tudok segíteni neked ebben a kérdésben, mert nem is oda valósi vagyok, de nagyon szép dolog tőled, hogy segítesz! Sajnos ez sok emberről nem mondható el!
2011. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jó,hogy segítetek...én is szeretnék majd valamilyen módon segíteni az állatoknak.
2011. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár nem veszprémi vagyok, de mi már találtunk. Kis Kubus üvegbe tápszert kevertünk(állatorvostol vagy nagyobb állatosboltban tudsz venni),a végére gyógyszertári cumit tettunk és úgy etettük öket. pár óránként, váltottuk egymást. pocisimi,hogy beinduljon az emésztés stb. esöre dobta ki egy szívtelen valaki.még a szemük sem volt kinyílva a kis németjuhászoknak
2011. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ők mind veszprém megyében vannak, segíts nekik, örülni fognak! Én a fürediekkel vagyok jóban, ők is örömmel vesznek minden segítséget.

2011. máj. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Segíteni szeretnék! Most egy kicsit csúnyán fogalmazok tehát én annak örülnék ha az életben legalább 1x találnék kidobott kiskutyukat és segíthetnék új gazdikra lelni és a közelebbi menhelybe vinném be. Legelőször 8 éves voltam mikor 3 kiscicát találtam egy zsákban 2-t agyon ütöttek egy nagy kővel a harmadik kiscica túlélte őt felneveltem és meg is maradt nálunk!
2011. máj. 9. 16:52
 8/11 anonim ***** válasza:
mink 3 éve 1 tacskot találtunk.Es 1 hete még 2 kolykok egyiket odaadtuk a ismerosunknek a másikat megtartottuk
2011. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kidobott kutyusnak tudsz segíteni új gazdihoz kerülni. Akár ideiglenes befogadással, akár azzal, hogy segítesz hirdetni a menhelyeseket. ne haragudj, de találni egy doboz kiskutyát és beadni egy menhelyre az nem éppen az állatokon segítés csúcsa. Ennél SOKKAL többet is tehetsz.
2011. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy tehetek csak gyorsan irtam. Utána jutott eszembe, hogy mit hagytam ki! (= De amúgy tuti, hogy megtartanék egy picit de nincs akkora szerencsém, hogy az életben 1x is segíthetnék az állatokon! :(


Barátaim is találnak sorba ( jó formán ) kiskutyákat. Én hiába megyek el kocsival bármerre, vagy sétálni sose találok!

2011. máj. 10. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!