Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann vagy rottweiler?

Dobermann vagy rottweiler?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a 2 fajta közül..A dobermann szép állat,de nekem nem tetszik a nem vágott fülű,a fülvágás pedig kockázatos az altatás miatt.A rottweilerrel pedig kételyeim vannak a lustaságával és az őrzéssel,de nagyon tetszik nekem a fajta.De mind2 kutyáról azt írják remek házörző.
2011. máj. 9. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is jártam így h nem tudtam választani közöttük. Most egy Dobermannom van és nem bántam meg. A "munkahelyemen" van egy Rottweiler de már nem kéne.
2011. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nem kockázatos az altatás, inkább hogy a doktor rosszul végzi el a munkáját, de hát olyanhoz kell vinni, akinek van protekciója

egyébként nem lusta a rottweiler

2011. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem kötekedés képpen csak kíváncsi vagyok hogy már nem illegális a fülvágás?
2011. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

14:16 - mi az, hogy a munkahelyeden van kutyád és már nem kéne?

Add el, vagy add másnak, akinek kell és aki családtagként viszonyulna hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért a rotinál a farokcsonkolást altatás nélkül végzik?
2011. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az első nem úgy értette,hanem ahol dolgozik gondolom ott van rottweiler,aki őrző feladatot lát el.
2011. máj. 9. 16:39
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha a házat kell őrizni, akkor a rotti. Birja a hideget, a kinti tartás. a dobermann ebből a szempontból kényesebb. Sportolni, társnak mindkettő tökéletes. Egészséges legyen, ez a legfontosabb!!!!!!

A fül, farokvágás nem illegális, habár a rottinál már teljesen elhagyták a farok kupirozását.

2011. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Ha a házat kell őrizni, akkor a rotti. Birja a hideget, a kinti tartás"


Az ember is bírná, hogy sátorban éljen, vagy szabad ég alatt. Mégis kényelmes lakásban él.

Talán nem az lenne a döntő, hogy mennyit bír egy kutya, hanem az, hogy falkaállat és az ember mellett a helye.

A lakásban éppúgy elvan, mint bármely más kutya.

2011. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15:08. Nem az én kutyám hanem a főnökömé. Azt arra írtam h már nem kéne nekem Rottweiler
2011. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyetlen kutya miatt?

Szerinted minden dobermann olyan, mint a tied...?

2011. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!