Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler, Németjuhász, vagy...

Rottweiler, Németjuhász, vagy Dobermann?

Figyelt kérdés
Remek házőrzőre,hűséges ebre, sporttársra lenne szükségem.Melyiket válasszam?
2011. jún. 25. 11:18
1 2
 1/20 anonim válasza:
Én azt mondom neked hogy a németjuhászt válaszd
2011. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Rottweiler
2011. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Ha jobban értesz a kutyákhoz : Dobermann

Ha családi kedvencnek is kell: Németjuhász

Hát rottweilerről nem tok különösebben sokat mondani de összefoglalva ha nincs gyerek a háznál és értesz a kutyákhoz én mindenképpen dobit ajánlom :)

2011. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
amelyiket akarod
2011. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ha ezek közül kell választani és értesz a kutyákhoz akkor már rossz döntés nem is születhet. de a szívemhez egy barna dobi állna közelebb
2011. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A dobermann is szereti a gyerekeket. a németjuhász is. a rottweiler lustább típus. a dobi nyulánkabb, sportra jó. de a németjuhász sem egy otthonülő. Nekem a dobermann is tetszik, meg a németjuhász is. a rotweilerrel vannak rossz élményeim.
2011. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

Ha csalados vagy nemet juhasz.

Ha egyedul elsz egy dobermant ajanlok mert az vedteged es a hazat mint az anya tigris , kedves veled es sportolni is nagyon szeret.

A nemet juhasz Pegig pont ilyen csak a csaladot is vedi.

2011. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Németjuhászt ajánlom! Nagyon hűséges eb, családhoz is ajánlom . Házőrzőnek is jó, bár a rottweiler jobb házőrző.

A németjuhász sporttársnak is nagyon megfelelő!! :)

2011. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 *LucaMolly* válasza:

Szia!

Ha már neveltél kutyát, úgyhogy jól sikerült, és túrázni is rendszeresen járnál vele, akkor ajánlom a rottweilert.:)


Ha már neveltél kutyát, úgyhogy jól sikerült, de nem igazán járnál túrázni, csak pl. heti 3x kis, rövid sétára, akkor a dobermannt ajánlom.:) (bár hajlamos a csípődiszpláziára)


A németjuhászhoz, nem sok tapasztalat szükséges, viszon jó ha vele is többet jársz el túrázni, sétálni.:)(de ő is hajlamos a csípődiszpláziára)


Remélem segítettem!

2011. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
a heti 3 séta helyett ugye napot akartál írni?
2011. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!