Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a leghatásosabb cseppen...

Melyik a leghatásosabb cseppentős kullancsriasztó?

Figyelt kérdés
Pár napja cseppentettem a kutyára és tegnap 2 kullancs is volt benne. (1000 Ft-ba került, kullancs és bolha ellen)
2011. máj. 10. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

egyedenként változik h melyiknek mi a jó. a frontline-ról azt pletyizik h nagyrészt már immunisak rá a kullancsok.

én exspotot használok a 2 kutyán, de a scalibor nyakörv is jó volt, csak az bolhára nem jó, csak szúnyog meg kullancs. Az exspot bevált. egyszer vettem a rossmanban egy saját márkás cseppet és az is nagyon jó volt.

2011. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

szia:)

mi eddig egyszer használtunk cseppentőset, frontline volt, nem volt utána kullancs a kutyusban:) de az elég drága, most egy olcsóbbat vettünk, exspot, ennyi van ráírva, ezt még nem próbáltuk, pár nap múlva fogjuk, de azt mondták, jó:)

2011. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A FRONTLINE nem ért semmit az én kutyáimnak,de már mástól is hallottam. Nekünk az ADVENTIX vált be! :D
2011. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát vettél? Megfelelő volt a kutyád méretéhez? Jól tetted rá?
2011. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:

3 kutyám lett babéziás a frontline mellett. Akkor mondta az orvos, hogy már immunisak rá a kullancsok.

7 éve használjuk az advantixot, azóta nincs bennük.

2011. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ismerem a csepp használatát és eddig nem is volt gond.

Amikor vásároltam, eddig mindegy volt a márka, de ezek szerint jobban kell figyelni.

2011. máj. 10. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!