Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kefével kefélitek a...

Milyen kefével kefélitek a kutyátok szőrét hogy rendesen kijöjjenek a félig kihullott szőrök?

Figyelt kérdés
Rövid szőrűre elsősorban, a sima kefe formájú alig szed ki valamit, mert gondolom nem elég hosszú ahhoz a szőra hogy rendesen bele tudjon akarni a fogakba, meg van gumi anyagú kézre húzható valamim, de az meg förtelem, semmit nem húz ki. Van a kefének másik oldala ami kb műanyag szálas az valamivel jobb de az csak arra jó hogy ellapul tőle a szőre, de ki nem szed semmit. Már kézzel szoktam kihúzni neki marokszámra jön. Esetleg képet tudtok mutatni?
2011. máj. 10. 20:04
 1/6 anonim válasza:
Igazából, azt 12000 ft ért lehet venni, nemtudom, h hol. Nekünk azért van mert a noé rendelt vagy 50-et és mi noésak vagyunk és nekünk 2000 ft volt.
2011. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom a furminátort ;)
2011. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Furminator. Eredetileg 12ezer,én vaterán vettem 3ezerért, és tökéletes.
2011. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:

Rövid szőrűre a legjobb az ilyesmi: [link]

Lóvakarónak árulják, de kutyára ugyanúgy jó. Töredéke a furminátor árának és ugyanazt tudja. Igazából ugyanolyan, mint egy lekoptatott és meghajlított vasfűrész lap. Az a legolcsóbb.

2011. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem boxerem van, rengeteg szőre hullik ki, főleg ilyenkor. Én furminatort vettem (persze nem 10ezrekért, hanem 3000 ft-ért teljes eredetit egy külföldi honlapon) a legjobb "fésű" amivel találkoztam, rengeteg szőrt kiszed belőle. Ráadásul mi sokféle kefét, fésűt mindent kipróbáltunk, de ez vált be a legjobban.
2011. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. A furminátor a legjobb. (:
2011. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!