Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGÍTSÉG! Mennyibe kerülhet...

SEGÍTSÉG! Mennyibe kerülhet az hogy kijöjjenek az Állatmentők?

Figyelt kérdés
Apukám talált egy kutyát egy ut szélén( nem szoktak ott kocsik járni) . a kutya nem tud lábra állni az jobbelső lábát és a két hátsó lábát fájtatja.Körülbelül 1 napja ott lehet adtunk neki enni de nem nagyon kérte az élelmet szomorúan nézz és nem reagála többi kutyára.Apukám felakarja hivna a Miskolci Állatmentőket de aztmondta ha nem ingyen jönnek ki ő más kutyájáért nem fizet:S:S mit tegyek??? befogadni meg nem fogadhatom be
2010. febr. 11. 17:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
vigyétek be egy kutya menhelyre hogy találtátok ott biztos nem elaltatják hanem ellátják és keresnek neki ujj gazdit!!!! hol laktok?
2010. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miskolc mellett
2010. febr. 11. 17:26
 3/16 A kérdező kommentje:
De nemhiszem h apukám beviszi..:S:S:S és nem is merünk hozzányúlni hátha harap..
2010. febr. 11. 17:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel ezeket a számokat: 30/232-1890, 30/737-8881

Ezek amúgy kint vannak a miskolci menhely honlapján is, önállóan is megtalálhattad volna. ha egyenesen oda telefonálsz, nem ide írsz, már rég tudnád a választ a kérdésedre.


Amúgy rendes gyerek vagy, le a kalappal előtted, hogy ennyire fontos neked egy sérült állat! Komolyan mondom.

2010. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
És kérlek, majd írd meg, mi lett a kutyával! Hol laktok amúgy?
2010. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel nyugodtam.szükséghelyzetben még kijönnek!ismerem őket.csak úgy talált kutyáért nem,de ilyen esetben igen!
2010. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
hivjatok allatmentot,ne hagyjatok szegenyt ott!legyszi vedd ra apukadat!Majd mondd meg mi volt!Sok szerencset
2010. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
vagy a hozzátok legközelibb kutya menhelyet felhívni mit lehet ilyenkor tenni! Majd írj mi történt vele!
2010. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne sérült, "csak" kidobott, kihűlt kutya, úgy befogadnám, de sajnos pillanatnyilag nincs pénzünk a kezelésére. :-( Még olvasni is borzasztó, hogy szomorúan néz...
2010. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az állatmentők már nem jöttek ki mert elég kiesett helyen van... de egy ismerősünknek szóltunk aki beteg kutyákat fogadd be és ő valószinüleg elviszi majd.. Szegény kutyus csak ott feküdt..:S elég furán.. a lábait nem is mozgatta a hátsó lába meg a feneke pedig furán maga alá volt huzva.. a tekintete is elég zavaros volt és arra tippeltem h sokkot kapott vagy vmi ilyesmit:Sszegényt ugy sajnáltam:S:S és ahogy láttam vmi border collie keverék lehet. de majdnem elsirtam magam:S amugy az volt az első hogy megnéztem a mentők telefonszámát.. de az votl a problémám h apukám nem akarta őket kihivni.. de köszii a válaszokat:) remélem meggyógyul a kutyus:))
2010. febr. 11. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!