Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz vamai baj, ha átállunk...

Lesz vamai baj, ha átállunk Acanaról valami olcsóbbra ( pl Dog Chow)?

Figyelt kérdés
Sajnos elvesztettem a munkám, most csak a férjem keres, és mikor elgondolkoztunk, hogy hol lehetne spórolni, akkor ő tübbek közt a kutyakaját mondta, mert látta az üzletben, hogy pl a Dog Chow feleannyiba kerül. Én eddig a kutyakajából nem engedtem, csak Acanat kapott, de most nem sok választásom van, amúgyis az enyém a kutya( jó, már közös, de az enyém volt eredetileg) Lesz valami változás ha átállunk? Nagyon nagy a külömbség?
2011. máj. 11. 11:11
 1/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én úgy gondolom, hogy egy jó minőségű tápot soha nem szabad leváltani egy rosszabb minőségőre. Az gyengébb minőségű tápoknak nem olyan magas a hústartalma illetve tele vannak ízfokozókkal, így később nem fogja már megenni a jó minőségűt, mivel a "gagyibb" finomabb. Gondold át, főleg, ha hízásra hajlamos a kutyi. A másik, pedig, hogy míg az Acanából egy kis adag kell neki, hogy jól lakjon (pont a hústartalma miatt) a gyengébb minőségűből kb. 3x annyi. úgyhogy nem igazán spórolsz vele....

Remélem segítettem


Üdv.

2011. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fokozatosan válts, és akkor nagy baj nem lehet. MAximum kevésbé lesz szépen izmolt fénytelenebb lesz a szőre, ha hajlamos izületi problémákra, lehet hogy előbb fognak tünetet mutatni.

De túl nagy baj nem lehet, nem kiállítási kutya, hogy tökéletesnek kelljen lennie gondolom.

Az emebrek sincsenek mindig tökéletes kondiban, de bajuk azért nem lesz ettől.

2011. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz. Milliom kutya él más fajta tápon, mint a szuper készítmények. Annyi lehet majd, hogy valószínűleg átálláskor laza lesz a széklete, többet is termelhet.
2011. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja, de szerintem ne Dog Chow-ot vegyél, van "jobb" táp is hasonló árban. Én, ha ilyen helyzetbe lennék Brit Premium vagy esetleg Josera tápot adnék neki, a Dog Chow nem szimpatikus!

[link]

[link]

Vagy még esetleg:

[link]

2011. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!