Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis, ovis kislányod arany...

Bölcsis, ovis kislányod arany fülbevalóval jár, vagy kicserélted valamilyen olcsóbbra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem cseréltetném ki,sok gyerek nem birja nem arany fülbevalót.
2011. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem cseréltem ki, de eleve egy olcsóbb fajta arany fülbevalója van. Benne van a pakliban, hogy kikapcsolódik, és elhagyja, ezért nem is vettem drágábbat nei.
2011. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem cseréltem ki egyik lányomnál sem,szerintem ha normális kapcsolója van nem hagyja el,legalábbis mi még nem hagytunk el egyet sem:)
2011. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem cseréltem ki, miért kellett volna?
2011. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kicseréltem amikor itthon is kinyílt amikor vettünk le egy szűkebb nyakú pulcsit és mikor 2x a kezembe adták a bölcsiben.Normális "bébi"kapcsos fülbevaló volt,kicseréltem másmilyen kapcsosra ezüstre.Semmi baja a fülének.
2011. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja,azóta természetesen megcsináltattam a fülbevalóját,de maradt benne az ezüst,mert nagyon jól áll neki amit vettem.Azért az igazsághoz hozzátartozik,hogy kb.1.5 hét volt mire visszakaptam a fülbevalóját és féltem,nehogy benőjjön neki a lyuk,ezért vettem másikat.
2011. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!