Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a bosch...

Mi a véleményetek a bosch kutyatápokról?

Figyelt kérdés

Állatpatikában vettem, a kutyusnak ízlik. Hiperszenzitívet vettem, mert eddig royal caninból, vagy eukanobaból is olyat kapott. De itt meg csak ez volt.

A lényeg: szerintetek jó? Felveszi ezekkel a versenyt?


2011. máj. 12. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen táppal etetek,a kutya nagyon szereti,jól néz ki,szép a szőre.Amióta Bosch tápot kap,a széklete is normális.A "kutya szag"
2011. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs,véletlen elküldtem.Tehát,a kutya szag eltűnt,csak ha vizes a bundája,akkor érzik egy kicsit,ami szerintem normális.Megszűntek a "pukik".Németjuhász kutyánk van,panelbe.És ami nekem érdekes,mindez napi 32O-35O gr. napi táppal,egy 26-27 kg-os "farkaskutya" szukának.Nekünk nagyon bevált.
2011. máj. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!

Igen, én is úgy látom, hogy jól elvan vele, ízlik neki. Az utóbbi időben a fenti két tápot már csak tologatta, nem falta úgy, mint ezt.

Csak meglepő volt az ára, mert azokhoz képest nagyon olcsó.

Egyébként nálunk szerencsére amióta royalt és eukanobát kap semmi probléma nem volt, de a színezett, tartósítószeres tápokat nem bírta.

Ő egyébként egy kis kerti puli :),így a szőre fényességéről nem sokat tudnék mondani :):)

Ha valakinek van még bármilyen tapasztalata kérem ossza meg velem/velünk!

2011. máj. 12. 09:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen táppal etetek, nagyon meg vagyok vele elégedve. Szép és egészséges tőle a kutya, a Puppy tápot kapja.

Szerintem simán felveszi a versenyt a Royal caninnal és az Eukanubával, árban azért van lejjebb, mert talán nincs akkor reklámja.

2011. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Mi Németországban élünk,itt pedig köztudottan magas a kutyatartás kultúrája.Az állatos boltban(Zoo&Co) pontosan ugyanezt mondták nekünk,hogy nagyon jó minőség,csak nincs annyit reklámozva,de majd ha etetünk vele,meglátjuk.Hát igazuk volt,jó hogy megpróbáltuk.Lehet,hogy vannak ennél jobb tápok is,de nem annyival jobbak,mint amennyivel drágábbak.Itt elég sokan etetnek Bosch táppal,még senkitől sem hallottam,hogy valami gond lett volna,meg vannak elégedve a minőséggel.Amúgy német gyártmány...
2011. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, hogy másnak is bevált. Akkor azt hiszem pénztárcakímélő módon maradunk ennél :)

Köszönöm szépen a válaszokat!

2011. máj. 13. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!