Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatom keverve a yorkimnak...

Adhatom keverve a yorkimnak vagy hogy?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam hogy majd orijen puppyt és royal canin yorkshire terrier junior keverve adom neki +real natur konzerv.Délbe pedig külön főznék neki.Mit ajánlotok hogy etessem?
2011. máj. 12. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
most írtad le. Tényleg minden áldott nap délben külön főznél a kutyádnak?
2011. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt,hogy teljesen felesleges.

Az Orijen Puppy önmagában tökéletesen megfelel,a RC-nál sokkal-sokkal jobb.

Konzervet ritkán adnék,drága,és 80%-a víz.

Házi kosztot heti 1-2 alkalommal adhatsz,de akkor aznap a táp felesleges teljesen.

2011. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A konzerv tök felesleges. Bár a Real Nature-nek egész jó a beltartalma, de amennyibe kerül, azon az áron már rendes kaját is tudsz neki venni. Husi és rizs főzve, + ha megeszi, akkor mellé valamilyen párolt zöldség. (az én yorkim imádja:)

Így biztos lehetsz benne, hogy nincs tartósítószer, és mindenféle adalékanyagok.

Egyébként a Royal Canin nekünk anno nagyon nem vált be, az Orijen jobb.

Olyan 6-7 hónapos korig nem baj, ha naponta 3x eszik, de után bőven elég 2x etetni.

És ne szoktasd hozzá túlzottan a főtt kajákhoz, mert aztán finnyás lesz, és nem kell majd neki a száraztáp.

Szerintem:)

2011. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én minden nap főzők nekik külön. Ha nincs valamiért időm, akkor kapnak száraz tápot, de azzal sincs gond megeszik.
2011. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!