Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kennel ahol ebben a...

Van olyan kennel ahol ebben a hónapban születtek vagy fognak születni kiskutyák?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!
2009. márc. 11. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
milyen fajtára gondolsz?
2009. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

tavasz van....szinte mindenhol mostanában születnek :)


szűkítsük egy kicsit s kört: milyen fajta?

2009. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
hát azért nem ,a kutyáknál nem attól függ hogy tavasz van-e ők 6-8 hónaponként tüzelnek függetlenül az évszakoktól
2009. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nos, a fajtát még én sem tudom pontosan..:S azok közül választanék ahol lenne kutyus. Amúgy labardor, golden vagy valamilyen terierre gondoltam meg még a skót juhászra. De ha tudnátok mást is akkor annak is örülnék. Olyat szeretnék amit udvaron is lehet tartani.
2009. márc. 11. 18:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó felfogás, hogy ahol rögtön adnak, onnan veszek. Egy kutya kliválasztása nagy felelősség, előbb nézz utána annak, hogy az egyes fajtáknak milyen BELSŐ tulajdonságaik vannak, egy rossz választással megkeserítheted a te és a kutyád életét az elkövetkező 10-15 évre. Ha megvan a fajta, nézz szét a neten, hogy kik tenyésztik, beszélgess el a tenyésztőkkel, nézd meg a kutyáikat, az eredményeket, amiket elértek, (itt főleg a karaktertesztek és egészségügyi szűrések eredményeire gondolok), és ezek alapján válassz, még ha nem is juthatsz hozzá azonnal a kölyökhöz, hanem várni kell. Ha mondjuk számítógépet vagy kocsit veszel, akkor sem úgy állsz hozzá, hogy megveszed az elsőt, amit felajánlanak, hanem tájékozódsz a típusokról stb. A kiskutya vásárlása legalább ekkora felelősség.
2009. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Először is jó lett volna ha a kérdésre is válaszoltál volna.

Már több hónapja csak a kutyák körül forog minden nálunk, nem fogok akárhonnan kutyát venni! Mint látod kennelt írtam. Nem tudsz rólam semmit, nem tudod mennyit fogalkoztat ez, és hogy mennyi tenyésztővel beszéltem már. Segítséget kértem, hátha valaki tud egy jó tenyésztőt ahol mostanában lesznek kölykök, mert nekem a nyárra lenne alkalmas, hogy elhozzuk!

Egyébként meg semmi kedvem vitázni.

2009. márc. 11. 20:22
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha beszéltél már tenyésztőbel, akkor miért kell kennelnév? Ha hülyének nézed a válaszolót, aki mellesleg segítség céljából kérdez vissza, akkor felesleges segítséget kérned. Van párezer kennek Magyarországon! Akkor most ki is a tájékozatlan? Mellesleg, ha minden napod a kutyák körül forog, akkor illene tájékozottnak lenned a témában és legalább a fajtát ki kellett volna választanod! Esetleg kérdezd meg azt is egy másik kérdésben, hogy milyen fajta való neked!Ha ilyen alapossággal keresel kutyát, és persze ilyen hozzáállással, akkor javaslom a plüsskutyát! Abból tarthatsz egyszerre labradort, goldent, terriert és skótot is!
2009. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy a válaszolók nem értik, mit akarsz.Ilyet még én sem hallottam soha, hogy valaki "tökmindegy, milyen" alapon KENNELt keres, nem FAJTÁT. Ne haragudj, de ez tényleg abszurd! Amúgy meg ha most születnek a kutyusok, kb májusban viheted el, az nem nyár.

Nézd meg a MEOE oldalát, ott rengeteg kennel hirdeti magát, esetleg a fajtát is ki tudod választani.

2009. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Pl azért kéne kennelnév, mert van párezer mint mondtad. Nem nézlek hülyének, csak kicsit szarul esik az embernek mikor ismeretlenül mindent írsz.

És kérlek ezen ne vitázunk semmi kedvem hozzá. Köszi a tanácsot. Bár nem kaptam választ a kérdésemre, de nem baj. Találtam most egy jó kennelt..

Üdv.

2009. márc. 12. 14:28
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 14:26-os!

Nem "tökmind1 milyen" alapon keresek kutyát.

Azért köszi a tanácsot, megnézem a MEOE oldalát.

2009. márc. 12. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!