Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szép pit bull -om van?

Szép pit bull -om van?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 13. 15:18
1 2
 11/18 anonim válasza:
sztem ízlések és pofonok én nem szeretem a pit bull-t de csak azért mert nem szeretem az olyan kutyákat aminek rövid szőre van én a nagyon hosszú szőrű én személy szerint a kuvaszt kedvelem de ha neked ez tetszik ... [link]
2011. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem szép :), nekem is volt csak fekete! :(

Mindenkinek más az izlése, sok embernek nem tetszik a pit, nekem meg nem tetszik a shih tzu, a palota pincsi, az uszkár, a beagle és még sorolhatnám sokáig, dehát pont az a jó, hogy mindenkinek más tetszik! :)

2011. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szépnek szép, de nem az a példány, amelyiken megakadna a szemem.

Én szeretem a pit bull-okat, a csivava meg ronda.

2011. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Aranyos, nekem tetszik. Egy ismerős is nemrég tett szert egy ugyanilyen kutyára és szoktunk velük találkozni. A két spánielünkkel akkora hancúrokat lezavarnak, hogy csak nézünk. Abszolút nem gáz a kutya, hanem jó fej.
2011. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Úgy látom,hogy te sem vagy teljesen megelégedve a kinézetével,Kérdező.Vagy akkor miért kellett olyan borzasztó terpeszbe tenni azt a kutyát?Hogy nagyobb mellkasúnak,izmosabbnak mutasson?Nekem tetszik másképp,egy picit vékonyabb csontozatú,ennyi.Ha a karaktere is ok.,akkor minden rendben vele,egy kis edzéssel izmosabb kutyád lehet.Jó kutyázást.
2011. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kedvelem ezeket a fajtákat, de gyönyörűű *-* Nagyon cuki. Inkább Goldenes vagyok. Szép kutyád van, büszke lehetsz rá.
2011. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, szeretem az ilyen kutyákat is, igazából mindent szeretek ami kutya, kivéve az ilyen kis peceknyalókat xD
2011. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nem én tettem terpeszbe a lábát hanem pont ilyen hülye állásba nézelődött mikor lekaptam nemtoom miért de igy szokott állni
2011. máj. 20. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!