Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. milyen árban van csipő-...

Kb. milyen árban van csipő- ill. könyök dp-re a szűrés? Vagy ez orvosonként változó?

Figyelt kérdés
De úgy, hogy érvényes legyen, ha később pároztatnám a szukámat ugyanolyan tk-es, eu.szűréses ,kiállításos kan kutyával. Labiról van szó. Ja és a szembetegségekre a szűrést kihagytam. Vagy van ilyen komplett szűrés? Vagy Bp-ig kell menni, egy ilyen komplett szűrésre?
2011. máj. 13. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak a dp-re tudom nagyjából a választ.

Kb 20 000 ft. De ez attól is függ rá kell e alatatni.

Vidéken nem tudom hogy végeznek e ilyen szűréseket. Én csak Bp.-n tudom.

2011. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fajta honlapján biztosan fent van a tenyésztési szabályzat. Ha van kikötés a röntgenező orvosban, az is benne kell, hogy legyen.
2011. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik ismerős Debrecenben most csináltatott csípő, váll, könyök szűrés. Felkülték az eredményt Bp-re ahol kiértékelték, így volt 45 ezer.


Az én kutyámnak csak csípőt csináltak Gödön, az 20 volt.

2011. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csípő és könyök egy 60 kilós kutyának digitális röntgenkészülékkel, profi helyen 20000 volt plusz a bírálat 6000.
2011. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Én Érdre járok Dr. Siverhez. Ha nála egyben megcsináltatod a szem és és csípődiszplázia szűrést, akkor az egész kompletten 20 ezer. A könyökdp-t nem tudom, mert nálunk az nem fordul elő.
2011. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!