Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy PRA szűrés?...

Mennyibe kerül egy PRA szűrés? Valaki csináltatott már ilyet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 16:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idősen érdemes megcsináltatni,így kompletten?
2011. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A szemszűrést 8 hetes kor előtt a legjobb mert sokkal pontosabb az eredmény a Dp szűrést 1 éves kor után lehet
2011. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én úgy olvastam, hogy PRA-t 3 hónapos kortól lehet!
2011. máj. 26. 15:35
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor most...?Nekem a PRA,szív UH,patella L,kellene.De a kutya már 3 hónapos.
2011. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az a legcélszerűbb, hogy fel kell hívni az állatorvost és megkérdezni, hogy mikor kell ezeket megcsináltatni, mennyi idősen. Ő tudja a legpontosabb választ adni. :) És, ha megtudtad a PRA-t légyszi írd meg nekem is! :)
2011. máj. 26. 16:07
 16/16 anonim ***** válasza:
jól szűrhető már 6-8 hetes kortól. Ez egy olyan eljárás, amelynek során a fotoreceptoroknak különböző fényingerekre adott elektromos aktivitása mérhető. Fiatal korban ugyanis nagyon gyakran még nincs látható szemfenéki elváltozás, viszont az elektroretinogram már tükrözi a csapok és pálcikák degenerációját, funkciócsökkenését.
2011. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!