Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tanítottatok a kutyáitokna...

Mit tanítottatok a kutyáitoknak klikkerrel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
pitizik, ül fekszik, de szinte mindent lehet, hempereg stb,
2011. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyere ide, forog, ül, fekszik, térdemre felugrani, karikát megkerülni, pacsi.
2011. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ül, fekszik, hempereg, előremegy, ott valamit csinál (ül, fekszik, hopp, megkerül valamit). Tudja a "bummot" láb között szlalomozni, lábnál követni, láb közé beülni. Kúszó, palánk, palló is megy neki. Pacsit ad egyikkel, másikkal, integet, tud mancsolni is, meg ugatni is kérésre :)

Mindent klikkerrel tanultunk.

2011. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ugattatást, hogy tanítottad meg?
2011. máj. 13. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Most hogy mondod, azt elsőre nem klikkerrel, mert magától sosem ugat. Úgy jött össze, hogy imád hatalmas botokat (inkább félfákat) cipelni. Rápörgettem egy ilyenre, aztán ráálltam, és nagyo nagyon bíztattam, hogy mondja. Ahogy megszólalt leléptem a fáról és vihette. Ezt megcsináltuk néhányszor, aztán kivettem a fát és áttértem a klikkre (mert kisebb motiváció mint a fa és jobban tud olyankor figyelni). Ugyanúgy lelkesítettem, hogy gyerünk mondjad, ha megszólalt klikk-kaja. Hamar megvolt, ahogy rájöttem, hogy a fával kell nekiállni, azon a sétán már meg is tanulta és azóta is magabiztosan mondja, ha kérem.
2011. máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DannyZuko ***** válasza:
A klikker arra szolgál, hogy a kutyát megerősítse a kapott parancsban. nem arra, hogy azzal adj parancsot.
2011. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ül, hozzám, fekszik, pacsi, marad (akkor is, ha kaja van előtte - ilyenkor TIED vezényszóig)


Ezeket 3 és fél hónapos korára sikerült megtanulnia :) (Labrador)

2011. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ninna ♥ ***** válasza:

Eddig mindent.


Behívás, élelemmegtagadás, nyomkövetés, ül, fekszik, piti, pacsi, integetés, hempereg, bumm, ugrik, szlalom, stb.. rengeteg trükköt tud a kutyusom, és már a kicsi is nagyon jól halad a klikkerrel. Behívható, ül, fekszik, marad, ezek már mind jól mennek.

2011. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!