Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talált már valaki használható...

Panettone kérdése:

Talált már valaki használható online, kutya neveléssel kiképzéssel kapcsolatos oldalt?

Figyelt kérdés
Olyant keresek ami használható módon lépésről lépésre halad, nem gond ha fizetős. Az viszont nem árt ha van aki válaszol ha kérdésed van.
2011. máj. 14. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Online kutyaiskola nincs, azon okból kifolyólag, hogy a kutyakiképzés jó esetben a kutya és a gazda együttes oktatását jelenti, és minden ember, minden kutya különbözik egymástól. Információkat apránként, sok-sok olvasgatással szerezhetsz, segítséget pedig különféle fórumokon, de nagyon gyorsan el fogsz jutni odáig, hogy minden kérdésedre az lesz a válasz, hogy "gyere el, megnézzük", vagy "vidd el kutyaiskolába, mert ezt személyesen kell elmagyarázni".
2011. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondoltál?

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azt hittem van olyan mint pl az ELO ilyen távoktatás féle dolog a kiképző elmondja mit hogyan te kipróbálodha megy jöhet a következő pont vagy ha nem akkor együtt gondolkodtok.

Tudom hogy a kutyának jót tesz a közösség, de nekem idiegleneseim vannak és velük nem tudnám újra és újra az alapoktól kezdeni ezért gondoltam ha van itthon egy "menetrend" azt kipróbálom és ha valaki annyira jól tanul hogy érdemes vele az alaptól továább lépni akkor el viszem amíg nálam van suliba.

Köszönöm, lehet ez jó lesz.

2011. máj. 14. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!