Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Múlt héten véres volt a...

Múlt héten véres volt a spánilelünk nunija, most még dagadtnak látszik. Mikor vigyem a kan kutyához? Vagy azt szokták elhozni, hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 11:03
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Nagyon sötét vagy,kérdező!

Te belelátsz a kutyákba,és szűrővizsgálat nélkül tudod,melyik mit örökít majd?Ezt ugyanis ránézésre állatorvos sem tudja megállapítani.

Te meg a kérdésed alapján annyit értesz hozzá,mint én az atomfizikához.

2011. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Az anyátok úristenit,hát mi a franc fene bajotok van,nem volt este szex?Olyan okostojások vagytok,az addig oké lenne,de hogy mellé taplók is.Köszönöm a válaszokat,nyugodjatok meg,ezért tart itt ez az ország,mert mindenki egyből nekiesik a másiknak,ahelyett,hogy normálisan válaszolna,na csá!
2011. máj. 16. 21:14
 33/40 anonim ***** válasza:
54%

Azért van kétmillió gazdátlan kutya,mert ilyenek szaporítanak,mint te.

Ha nem születnének ilyen felesleges almok,akkor az ismerőseid,akik kölyköt akarnak a te kutyádtól,inkább befogadnának gazdátlant,ugyanis rengeteg kölyök keres gazdát,még fajtatiszták is.

A kutyádat is sajnálom,mert feleslegesen teszed ki egy csomó kínlódásnak.

Gondolod,hogy neki öröm a fedeztetés meg az ellés?Képzeld el,hogy nagyon fájdalmas neki.De neked a saját önzésed fontosabb.Te babázni akarsz,a kutyádat meg magasról lesz@rod.

2011. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

ha tenyésztő lennél akkor nem esnének neked és akkor nem írnál ki ilyen kérdéseket se.

tudod az állatvédők majd megszakadnak és igyis kutyák ezrei hallnak meg.

ezért írnak ilyeneket kérdező,kérlek inkább ivartalanits és beszéld rá az ismerösöket hogy hozzanak menhelyröl,még kiskutyák is vannak és fajtatiszták és sok gyönyörű kutya van menhelyen,gyepin,stb :( kérlek fontold meg!!!

én normálisan írok,csak tényleg kérlek tégy ugy ahogy helyes!!!remélem jól döntessz!

2011. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 panettone ***** válasza:
80%

"megvan a kan,mert mindketten egészségesek"

És nem is rokonok? Tuti? Rokon párosításból mint írtam nyitott szájpadlással szoros rokonpárosításből pedig nyitott gerinccel születik a kölykök egy hányada!

És nem is hordozók? Vagyis nem örökítik sem a spánielekre jellemző szem, vese betegségeket?

És a szukád diszplázia mentes, ugyanis egy enyhe a szem számára láthatalan diszplázia a vemhesség alatt romlik annyit hogy a fialás után kezelésre szorul.


" figyelemmel kísérhetem nővekedésüket "

Ez megnyugtató, ha a kicsiket is ilyen felelőtlenül fogod pesztrálni akkor pár éven belül egy egész spániel falkát kell majd gazdihoz juttanod...és figyelni rájuk meg persze majd az ő utódaikra. Szép jövő sok felesleges zabigyerekspani.

Igazi önző, kicsinyes hozzáálásod van a kutyázáshoz. Fel sem fogod menyit ártasz...de megértem ahhoz hogy belásd mit teszel le kellene venni a rózsaszín barbi szemüvegedet és ellátogatni a fajtamentés egyik rendezvényére.

Ha jól emlékszem a Te kutyád is örökbefogadott...valamikor őt is tuti jó gazdihoz adták.

Ha őrá nem is vagy tekintettel a többi gazdikereső esélyeit nem kellene rontani. És ha erre azzal jössz elő hogy az ismerőseid kölyköt akarnak...ők sem lesznek sokáig babák egyszer felnőnek.

2011. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora bu.kó kérdező vagy!!!!!!

Leírták rondán leírták SZÉPEN mi a legjobb a kutyának.

Ennyire babázhatnékod van??

Akkor csináltasd fel magad és szülj egy kölyköt!!!!

Honnan tudod amúgy hogy nem e lesznek komplikációk? Még az egészséges szűrt kutyáknál is bármi adódhat! Vagy meguntad a kutyádat és így akarsz megszabadulni tőle? Van pénzed egy esetleges császárra?

Szerintem meg nincs is kutyád, csak ide jársz élvezkedni!!!!!

2011. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon rosszul látod a helyzetet, mert az ország pont az olyan hülye emberek miatt tart ott ahol tart, mint te! Normális ember, ha nem ért valamihez, akkor nem csinálja. Te pedig k*rvára nem értesz a tenyésztéshez, fingod nincs az egészről, mégis lesz@rod mit mondanak mások, mert te bizony kölyköket akarsz. Gratulálok! Szerintem inkább csináltasd fel magad, bár az ilyen idiótáknak nem kellene szaporodni.
2011. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Lekéstétek,van két gyönyörű gyermekem.És arra nem is gondoltok,hogy ti se tudtatok egyből mindent a kutya tenyésztésről?Vagy már úgy születtetek?Őszintén,nem gondoltam,hogy ennyi mindenre kell figyelni.Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 18. 10:53
 39/40 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz sok mindent akkor miért nem úgy kérdezel?

Pl. : Tenyésztőktől kérdezem, hogyan működik a munkátok? Milyen nehézségek, előnyök, és hátrányok vannak?


Ha ilyen stílusba teszel fel kérdést egész biztos, hogy senki nem fog neked esni.

2011. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Az Ő sorsát is ennyire tudták nyomon követni:


[link]

2011. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!