Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya mindig tudja mi jó neki?

A kutya mindig tudja mi jó neki?

Figyelt kérdés

Néha nem értem a német juhász kutyám elég nagy a bundája, és 30 fokban kifeküdt a betonra napozni.

Múltkor meg szakadó esőben kifeküdt ázni.

Direkt csinálja, jó ez neki?


2011. máj. 15. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
a kutyám megevett 3kg tápot egy ültő helyében és vihettem kimosni a gyomrát... nem hiszem, hogy tudná..
2011. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem az állatok ösztönösen cselekednek, így nyilván azt csinálják, ami jó nekik. Van hűtő "berendezésük", úgyhogy ne féltsd.


A hozzászólónak: megevett több kiló tápot? A műkajákkal az a baj, hogy tele van mindenféle mesterséges ízesítővel, amit szerencsétlen kutya fel sem ismer, csak azt érzi, hogy jó az íze. Nem csoda, hogyha baja lesz tőle. Normális kajákat adj neki. Pl. a macska, amelyik sok whiskast meg ilyen szarokat evett (arra szoktatták rá kicsiként), nem volt hajlandó megenni a normál húst.

2011. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

normális szuper prémium minőségű kaját kap csak a pulton maradt a reggel vett zsák és ledöntötte. De kapnak a kutyáim húst, zöldségeket, gyümölcsöket és tudnak rosszullétig enni, kihányni majd újra megenni.

a melegről meg csak annyit, hogy egy kutya kaphat hőgutát és fel is fázhat az esőben. Az egyik szukám meg fél a viharoktól és a kennelrácsot rágta meg úgy, hogy kitört 4 foga...ez se érdekelte pedig nem tesz jót neki az biztos.

a kutyák megeszik a csokit, paradicsomot, és megrágnak olyan növényeket amik mérgezőek nekik

2011. máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kutyádnak megfelelő a bundája. Télen az aljszőr védi a hidegtől. A nyári aljszőr pedig védi a melegtől. Ha jó minőségű a szőre, csak nézd meg jól, még esőben is sok idő kell, hogy a bőréig átázzon. Nekem úszásnál igen sok vízben tartózkodás után lesz a bőre is vizes a kutyáimnak. Ha pedig lerázza, a fedőszőrök szinte azonnal szárazak.
2011. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 14:03

A kutya is ragadozó, amelynek a gyomra akár a 10 X-re is képes kitágulni. Az egy dolog, hogy szegények nem tudják, a táp az egy olyan dolog, hogy a gyomorban megdagad. Ha húst kajált volna be , nem kellett volna gyomormosásra vinni.:))

2011. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!