Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz egy yorki kutyusnak ha...

Rossz egy yorki kutyusnak ha ivartalanítjunk?

Figyelt kérdés
A yorki fiu kutyusom mindig nyuszök mert kanos és van lány kutyusunk is és nem akarunk kölyköket baj ha a fiut ivartalanítjuk?Kérjek hamar válaszoljatok!!!Köszönöm
2011. máj. 17. 14:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De amíg nem ivartalanittatjuk mit csináljak nagyon nyüszög ha nem mehet a szukához.
2011. máj. 17. 16:27
 12/18 anonim ***** válasza:
hát azt bizony tűrni kell..sokat nem tudsz tenni. közel ne engedd mert hamar megtörténhet a baj. igyekezzetk lebeszélni az időpontot a dokival. sztem ilyen pici kutyánál 10000ből megusszátok. fiú kutyáknál nem is nagy dráma a műtét. persze kellemetlen, csak a szukáknál az egy komolyabb műtét. no para.
2011. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 D.O.81 ***** válasza:

Én a helyedben a szukát pakoltatnám ki.

Egyébként magatok kerestétek a bajt, hogy külön ivarú kutyát tartotok egy lakásban, viszont a kölyökképződére, illetve ennek a helyzetnek a következményeire meg nem gondoltatok...


Jó gondolkodást!

2011. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

most nemtom mér kell őket lecseszni!jó, óvatalnok voltak, de bakker megjött az eszük. és most gondolkodnak. tudod.jobb későn mint soha! jó a hozzáállásuk, nem ugy irtak ide mint egy rakat hülye h jajj vemhes lett a szukám mit tegyek!??

megelőzik a bajt és mindig ezt fújjuk itt nem? arról osztjuk azt észt h kerüljék el a bajt. ők most épp ezt teszik. elkerülik.

majd legközelebb jobban figyelnek. nem történt még semmi baj.nem őket kell lehurrogni...


Azzal viszont egyet értek h a szukát is pakoltassátok ki. megelőzhető az álvemhesség, gennyes méhgyulladás, daganatok és társaik.

2011. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Hovarju ***** válasza:
Mindenkitől bocs, én voltam a 15.003-as válaszoló. Nekem azt mondták, hogy kell félév mire kiürülnek a hormonok a kutyából. Ez idő alatt pedig ugyanúgy udvarolhat a szukának.
2011. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Hovarju ***** válasza:
...De természetesen egy állatorvos pontosan felvilágosít mindenről ezzel kapcsolatban. Én azt mondom csak jól jársz vele, ha ivartalanítod.
2011. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat főleg te segítttél sokat harcikeszeg. És igazából a szuka nem a mi kutyánk ezért nem tudjuk őt ivartalanítani.És ha még tudtok valamit mondani én várom.Előr is köszönöm.
2011. máj. 17. 18:55
 18/18 anonim ***** válasza:
Az való igaz, hogy a hormonok lassabban ürülnek ki, tehát akár még párzás is előfordulhat ivartalanítás után, de abból már tuti nem lesznek kiskutyák!
2011. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!