Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot vegyek a kutyámnak?

Milyen tápot vegyek a kutyámnak?

Figyelt kérdés
mindenki csak azt mondja h a chappi meg a pedigree csak szemét és tönkre vágja a kutya veséjét meg stb..akkor mit vegyek neki?ami árban is jó
2011. máj. 18. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemigaz, hogy ezt a kérdést százszor felteszik egymás után! Nézz meg egy hasonló korábbi kérdést és ott választ kaphatsz rá!
2011. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de mellé azt is le szokták irni, hogy mit javasolnak.

pénz kérdése is. ha nem tudsz royal caninra, acanára vagy orjenre költeni az sem baj. remek prémium tápok vannak olcsón.

pl. josera, dog chow, kennels favourite.


én joserával etetek. azt nagyon sokan dícsérik.

milyen fajta kutyád van?akkor jobba tudnánk segíteni. van e allergiája meg ilyesmi.


na h konkrétabb legyek.

a tacskóm josera economyt kap abból 20 kg 7200ft és neki 7 hónapig elég.

a növendék kopóm a bárányos riszeset kapja mert csirkeallergiás ott 15 kg 8700ft és 2 hónapig elég.

de a tacsinak ha elfogy váltani fogok josera festiválra, mert az jobb beltartalmilag, kicsit drágább meg csak 15 kilos de egy ekkora kutyánál ez nem ügy sztem.


én innen rendelem: tapfutar.hu

2011. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is a Joserát ajánlom. Mi innen rendeljük:

[link]

2011. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyon erzekny gyomru kutyam van. Eloszor pro plant probaltunk, erre eskudott a tenyeszto de hasmenese volt tole, a royal canintol szinten. A select gold kicsit jobb volt de arra meg azt mondtak nem a legjobb raadasul nehezen beszerezheto ott ahol en lakom. Egy doki ajanlota a Belcandot (erzekeny gyomru kutyaknak) az bevalt, de megint tobb helyrol hallottam hogy ilyen arban van jobb, igy valtottunk vegul a happy dog Toscanara es nagyon megvagyok vele elegedve.
2011. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végigpróbáltk az összes szuperprémium tápot,egyik sem vált be.A Josera és a Brit nagyon jó viszont a középkategóriás tápok közül.
2011. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!