Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot vegyek a kutyámnak?

Milyen tápot vegyek a kutyámnak?

Figyelt kérdés
2 és fél éves kan amstaffom van, kb 30 kg. kipróbáltam már sokféle tápot: pro pac, royal canin, hills stb. jelenleg belcando adult powert eszik, de nem látszik rajta(le van soványodva, pedig többet kap, mint az előírt). tudtok jó minőségű tápot ajánlani hasonló árkategóriából? ja és nem szeretnék ha olyan kommenteket, hogy meg eszi majd, ha éhes.
2011. szept. 20. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Josera
2011. szept. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ha 30kg, akkor miért tartod soványnak? Szerintem pont jó a súlya. Nincs elhízva, de nem is nyüzüge. Tovább marad egészséges, tovább él.


Talán egy féregtelenítés is segítene a dolgon, elképzelhető hogy van benne.

2011. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában ilyenkor valóban a féreg a probléma. Kicsit adagold neki túl (adj neki plusz egy tablettát, semmi baja nem lesz, a féreghajtó nem túladagolható). Drontal vagy Stronghold tablettával végezd, ezek szélesspektrumúak.


Én a corsomnak Josera tápot adok, a sárga csomagosokból váltogatom, ez az extraprémiumja. Jelnleg a lazacosat eszi, amibe vizet kell rakni, és így szaftos lesz. Gyönyörű tőle a kutya.

2011. szept. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
acana sport
2011. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Itthon nekünk is amstaffink van, csak nekünk szuka. (: 26kg körül van, és nála is volt olyan, hogy nagy súlya ellenére olyan nyüzügének tűnt (nem, nem volt férges). Pedig rengeteg ételt kap. Aztán egyik nap elmentünk ilyen állateledel bolt szerűségbe. Ott kértük az eladó segítségét. Ajánlott valami gyógyszert, elmagyarázta, mikor, és mennyit kellene kapnia, és még kutyatáp kiválasztásában is segített. (: Rá egy hétre a kutya sokkal jobb színben volt. (Hozzáteszem, mienk még a napok felét is átaludta, ami nem volt jó).

Szóval azt ajánlom, kérd az eladó segítségét. Ha, normálisan ért az ehhez fajta dolgokhoz, normális, jó minőségű, állateledelt vásárolhatsz a Kutyádnak! (:

2011. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!