Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ruhában mentek kutyát...

Milyen ruhában mentek kutyát sétáltatni? :D

Figyelt kérdés
Úgy értem, h olyanban, amiben munkába, suliba mentél, vagy otthoni melegítő, stb.
2011. máj. 19. 20:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én meg inkább "szakadt nyúlott ruhában", ami ere a célra van. Általában úgyis mocskos, vizes, sáros lesz mire hazaérünk, de megszárad és még pár alkalommal felvehető. Télen meg -15 fokban bakancs, síoverál. Ha a belvárosba megyünk akkor meg felöltözöm normális utcai ruhába, mert ott biztosan nem fogom összekoszolni.
2011. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ, hogy mit csinálsz a kutyáddal séta közben: magyarán játszol is vele, vagy csak flangálsz. Én mindig "kutyás ruhákban" viszem le, mert ilyenkor rohangálunk, játszunk és bizony más kutyákkal is ismerkedünk, ilyenkor viszon óhatatlanúl rám ugrik egyik-másik. No meg előfordulhat, hogy kutyagumiba lépsz, ezért ehhez is van külön cipőm.

Az én kutyám nem "diszmadár", tehát inkább fésülöm jó fél óráig mint, hogy csak a betonon "óvatoskodjam" vele:)

2011. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Olyan ruhába, ami kényelmes, hogy tudjunk játszani:))) ha suliba megyünk akkor meg sokzsebes-be:)))) De ha fotozkodni, akkor csinibe:))))))
2011. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Suli előtt sulis, utcai ruhába.

Ha hazajövök, vagy az esti sétánál lemegyek tuti játszunk, így melegítőnadrág, K-9 mellény, amibe befér egy, két labda:)

2011. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem igazából teljesen mindegy. Nem zavar, ha sáros, nyálas stb lesz a ruhám.
2011. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én úgy is tudok gyakorolni a kutyámmal, hogy egy átlagos ruhát ne piszkoljak be. Más kutyáknak meg nem hagyom hogy rámugráljanak. Szép is lenne. Kutyagumiba meg léphetsz munkába menet is amikor öltönyben vagy... Szóval érted...
2011. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 21. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!