Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyabaj. Mit tennétek a...

Kutyabaj. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kb 5 éve örökbefogadtam egy menhelyi kutyát, kuvaszt, már akkor is elég idős volt, és diszpláziás..

Azóta volt egy autóbalesete, eltört az egyik hátsócombja, de elvittem dokihoz, és rendbehozták protézissel, csavarokkal.

Már egy éve máshol élek, meló, és egyéb családi dolgok miatt nem a kutyákkal.

A kutyák egy kertes telken vannak szabadon ahol épületek, és ház is van forgalmas település utcájában.

Havi 1-2x tudok kijárni hozzájuk, de nem csak én szoktam menni. Legutóbb a kutya be volt szorulva egy kb 30 centi mély gödörbe amit a másik ásott, hogy hűsöljön, és úgy vettem észre, hogy kezd lebénulni a két hátsó lába mert szinte húzza magát.

Kiszedtük, és bevittem a fészerbe, kaja, víz van neki és nyitva az ajtó bármikor kimehet ha akar.

Most nem állok úgy anyagilag, hogy fussa állatkórházra.

Fontolóra vettem az altatást. Mit tegyek?


2011. máj. 19. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is próbálj gazdit keresni nekik.

Ugye azért mindennap megy valaki enni és inni adni?

Főleg most a nagy melegben.

Állatorvost megkérdezheted,lehet hogy Ő is altatást javasolja ha rossz állapotban van.

2011. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kutyák és macskák ***** válasza:
Nem tudom merre laksz, de biztos van a környéken állatvédő liga, vagy magánszemély! Mikor nekem volt hasonló esetem a kutyámmal(9éves volt, és prosztatadaganata nem volt 60ezrem a műtétre. sajnos mindennel együtt annyiba került.) nekem a Rex állat mentők segítettek úgy, hogy felhívtam őket elmondtam mi a bánatom, felkeresték a dokit, megbeszélték az összeget, az orvos műtött ők utaltak, a kutyám még élt 4évet! Persze az összeget visszafizettem nekik részletekben, és még azóta is rendszeresen támogatom őket. Ha mással nem adó 1%-kal. Próbáld meg, hátha sikerül!
2011. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg a TordasZoot - ők szívükön viselik a magyar fajták, de legfőképp a kuvaszok sorsát...hátha tudnak segíteni!! Mindenképp HÍVD fel őket - keresd F. Krisztát :o)
2011. máj. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok megpróbálom! Köszönöm!
2011. máj. 19. 23:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!