Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van, ha a kiskutya lusta?...

Mi van, ha a kiskutya lusta? (Golden retriever)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma 6 hetes! 2 hét múlva itt lesz :)

Ha mondjuk egy kiskutyus, nem a legaktívabb, magyarán kicsit lusta, és picit duci, ez még változhat? Pl: A lustasága.. majd megismer minket és akkor "hozzánk szokik"? :D Vagy majd "alkalmazkodik" hozzánk? :D


Válaszokat előre is köszi!


2011. máj. 20. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lusta lenne túl sokáig, a kiskutyák általában elég aktívak, szeretnek játszani. Persze a nagyobbak is, de a kicsik főleg :D
2011. máj. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak be van parázva az új hely miatt, nem?
2011. máj. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy igazatok lesz :D

Kaptam róla képet mms-ben, és pont úgy fogják, hogy.. gugol a srác aki fogja és az egyik térdével tartja a kicsit, a két kezével meg a mellkasánál fogja, és olyan rajta a kicsi, mint aki duci lenne :) De rájöttem, hogy valószínűleg azért tűnik annak, mert szinte "lóg" vagy hogy mondjam :D A bőre meg kicsit felgyűrődött :D:D Nem szoktam előre ítélni, de mintha picit "lusta" fejet vágna a képen :DDDDD

Köszi a válaszokat! :D

2011. máj. 20. 07:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy akkor ébredtek fel a picik mikor a képet csinálta.Ha elmész az illetőhöz megnézni a kutyát ott úgy is kiderül ,hogy mennyire aktív a kicsi.
2011. máj. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kép egy adott pillanat. Abból megállapítani, hogy lusta a kicsi nem lehet.

A kölykök pl evés után kigömbölyödnek látványosan.

2011. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kiskutyáknak sok alvásra van szükségük (ugyanúgy, mint a gyerekeknek). Fokozatosan lesz majd egyre aktívabb, de most még nagyon kicsi.
2011. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Értem

Köszi a válaszokat!! :D

Belegondoltam én is. :) Kár, hogy csak egy képet küldött.. Nem láttam rendesen, azaz egy olyan képet is szívesen kaptam volna, ahol áll a kicsi, hogy mekkora még stb :D

2011. máj. 20. 13:42
 8/11 anonim ***** válasza:

A kutya természetes energiaszintje nem változik élete során...

a "tenyésztőt" a kutyavásárló előzetesen felkeresi személyesen és úgy választ...persze ez egy tenyésztőnek is természetes, hogy nem hagy fotó alapján dönteni és érdekli kihez is kerül majd a kutya....

eü. garancia

törzskönyv

szülők eü. vizsgálatainak eredménye

szerződés

ezek nélkül ne vegyél kutyát!

2011. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Micsoda baromság! Még, hogy nem változik? Tehát szerinted amikor megszületik, akkor is annyi az energiaszintje, mint 1 évesen? Gratulálok!
2011. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát, köszi a választ.. :)

Én úgy gondoltam, hogy majd megszokja a mi tempónkat stb :) ...

2011. máj. 20. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!