Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy a kutyám...

Mit csináljak hogy a kutyám megszeresse amikor éppen kozmetikázom?

Figyelt kérdés
Nagyon utálja és nem engedi magát. Mit tegyek?
2009. márc. 14. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Én is utálnám, ha állandóan piszkálnának.

Szerintem bízt szakemberre, ő gyorsan, tapasztalattal meg tudja csinálni amire szükség van. (Ha szükség van valamire) Ne felejtsd , hogy a kutya egy állat és nem plüssmaci.

2009. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

legyél vele nagyon türelmes és ne húzgád nagyon a szőrét...

ha feltszed egy asztalra,akkor könyebben fog menni,mert ott nem érzi magát teljesen biztonságban,mert az nem az ő terepe..

egyébként milyen fajta?

megfeleő fésük,bontósprayk is kellenek(jó minőségűek,nem Bobi,Panzi,fressnapfos gagyik..)

2009. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ö tibeti terrier és csak egy kicsit szretnék vágni a szöréből,minden felszerelés megvan csak nem engedi magát ja és amugy feltettem asztalra de ott se.Köszi a válaszokat.
2009. márc. 14. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:

akkor vidd el egy kozmetikushoz,aki teljesen kifésüli neked és utána könnyebb lesz ápolni..

talán segítha közbe kis virslifalatokat adsz neki.


javasolom továbbá,hogy legalább 2 havonta fürdesd és minőségi szerket használj.

vegyél bontó/fésülő sprayt is,amivel a fürdetések között napota át kell fújkálni a kutyát és utána ki kell fésülni.


www.zanni.hu


én itt veszek mindent rengeteg kiállító,tenyésztő vásárol itt,prémium kategóriás csúcsminőségű termékeik vannak,ha elmész az eladó segít kiválasztani azt a melyik a legjobb a kutyádnak!


a www.netboard.hu-n pedig a Kutyaszövetség fórumon belül megtalálod a tibeti terrieres fórumot,ahol sok magyar igazi,elismert tenyésztő napi szinten jelen van és természetesen hobbikutyások is,ők nagyon szívesen segítenek!

2009. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyébként most milyen termékeket használsz,milyen fésüitek vannak,mivel fürdetsz,ez fontos,mert pl. a zannis sampon direkt gátolja a csomósodást és taszítja a port.


az elején az én kutyám sem szerette a fürdetést,fésülést(havanese),de mivel én hosszú szőrben tartom,ezért kénytelen volt hozzászokni,természetesen nem ment egyik pillanatról a másikra...


ha kérdésed van az ápolással kapcsolatban írj.

kovacs.piroska47@freemail.hu

2009. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát én héry sampont használok külön nem használok semmi szert. szerintem elmegyünk kozmetikushoz,bár messze van de elviszem és meglátjuk hogy hogy birja:D Meg a fésülöm is de annak a nevét nem tudom mert kidobtam a csomagolásást.
2009. márc. 14. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:
a héry termékek nem rosszak ,de fényévnyire vannak pl. a Zanniban kapható dolgoktól...
2009. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a kutyámat minden hónapban 2x fürdetem (mivel a házban van.^^ és gyorsan lesz retkes). imádja. próbáld lefoglalni őt valamilyen játékkal. nekem az első fürdetéstől nagyon félt de azóta egyből jön ha fürdetem:D a vágásról pedig annyit, hogy addig felsem kell amíg ő úgynem érzi, hogy készvan:D. Szóval próbáld rászoktatni valahogy de ne erőszakkal:) Ha van kedvenc játéka akkor tedd elé vagy ilyesmi vagy fáriszd ki a kozmetikázás előtt egy kis játékkal:)
2009. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!