Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire igaz az hogy a...

Mennyire igaz az hogy a spánielek megvadulnak? Főleg szukás tapasztalatok érdekelnek, most készülök venni egyet. Félek mert pici gyerekem van óvodás nem akarom hogy megszeresse aztán meg el kellene távolítani mert megőrül a kutya

Figyelt kérdés
volt már sok kutyánk de mind nagytestű, ő lenne az első ilyen kisebb, ezért nem értek hozzá
2011. aug. 16. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Honnan szedted, hogy megvadulnak?

Ha jó helyről veszed a kutyát, azután helyesen neveled, persze, a gyereket is, hogyan kell bánni a kutyával, semmi vadulás nem lesz.

2011. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
23%

semennyire.nekem is van 1:)igaz csak az annya spaniel.


nallam ugy van,hogy az udvar 2 felbe van osztva,es o csak a hatso reszbe lehet,mikor hatramegyek hozza,akkor nem igazan akar elengedni:)de nagyon aranyosak:)

2011. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hallottam már labradorról is, akit agresszivitás miatt kellett elaltatni.... Pedig a gazdája eredetileg azért akart ilyen kutyát, mert azt olvasta róluk, hogy könnyen kezelhetők. Na, ja, ha nem egy koszos kutyagyárost talál meg az ember.... Ha olcsón, szaporítótól veszel kölyköt, akkor számíthatsz rá, hogy gyenge lesz az idegrendszere, ők mindent összefedeztetnek mindennel, mert az egyetlen céljuk, hogy minél több kölyköt minél kisebb befektetéssel "állítsanak elő" és minél nagyobb haszonnal adják el.... A megoldás, hogy körültekintően választod meg a tenyésztőt és ne az ár legyen az elsődleges szempont. Akkor nem lesz semmi probléma.
2011. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
lehet onnan vette a kérdező, mert a kimutatások szerint a spánielek gyakrabban támadnak emberre, bármely más kutyafajtánál. Én még várnék egy két évet, amíg a gyermeked iskolába megy, akkor már lehet hozni egy kölyköt, meg lehet magyarázni a csemetédnek, hogyan szabad játszani vele. Vagy ha mindenképpen most akartok, akkor egy 5 évesnél idősebb kutyát válasszatok, ami már nem annyira játékos, nem olyan kajla, nem tehet kárt játék közben a gyerekben.
2011. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem két spánielem van, az ég világon semmi baj nincs velük. A kutya nem fog megőrülni - viszont szerintem minden kutyát tiszteloetben kell tartani, még az óvodás gyreeknek is, ahogy nem szabad húzni egy roti farkát sem, úgy egy spánielét sem... nem plüsskutyaként kell kezelni, akkor nem lesz semmi baj.
2011. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!