Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya egy nap mennyit...

Egy kutya egy nap mennyit szarik kb?

Figyelt kérdés

Jöhetnek beszámolók fajta vagy méret besorolás alapján is,

az én dobermann om mostanába ien hatalmas nagy fonottkalácsokat tol,ami ráaadásul fekete is :S


2011. máj. 20. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:D. Nekem havanesem van, egy nap nyom olyan 3mat. :D
2011. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Na, megint egy helyesírás-bajnok, "értelmes" ember. :) (Most nyugodtan lepontozhatsz.)

Az, hogy egy kutya mennyi bélsarat ürít egy nap - mert így mondjuk nem-paraszt-nyelven - nagyban függ a táplálásától és a kutya nagyságától is.

2011. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Én csak annyit tudok, hogy amelyik kutya nem szarik, az előbb utóbb kidurran. :-))))
2011. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az entelektüel választ doktor úr,helyesírásba pont neten belekötni a legrégebbi/legelterjedtebb felesleges trollkodás,de ha ez Önt kielégíííítiii.. :)

nyomassátok a válaszokat


am ti hova dobjátok a kutyaszart az udvaron?

mi kukába szoktuk de a kukások nagyon köhögnek amikor ki kell üríteniük,valakinek vmien tanács?

2011. máj. 20. 21:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Te miért vagy ennyire ráindulva erre a témára PÉNTEK ESTE???


Jobb dolgod nincs? :D

2011. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
kukába. mi parkban sétálunk, és ott is szatyorral felszedjük és onnan kuka. inkább vigye el a kukás mint, hogy ott hagyd.
2011. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Napiszar:2 kg,amit neked kell felnyalnod utána.
2011. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

A kukás akkor hülye, ha ezen röhög, mondjuk nem véletlenül jutott ebbe a megtisztelő pozícióba...na mindegy.

A kutyaszarnak a kukában a helye. Hova tennéd máshova? Ki az éjjeliszekrényre őrizgetni meg csodálni?! -.- istenem.

Összeszeded egy zacskóba és kidobod. Én is a kukába dobom. Mondjuk nem udvarunk van, hanem amikor leviszem sétálni a westienket elvégzi a dolgát, összeszedem és bele egy kukába ami közel van. És hogy a kérdésre is válaszoljak:) Naponta kb. 2szer ürít.

2011. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Wc-n is le lehet húzni.
2011. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2011. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!