Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlanátok? (lent)

Milyen tápot ajánlanátok? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Golden Retriever kiskutyának milyen tápot ajánlanátok? ma(6 hetes, 2hét és megkapom) Junior?..stb.. /márka/

Mikortól lehet majd felnőtt tápot adni neki? Mikortól szoktak váltani, és milyenre? Későbbre én kinéztem ha jól emlékszem "Vahur" 10 kg, és a Chappi /15kg/ /Nem tudtam mindent elolvasni, mert nem azért mentünk.. :) Csak elnéztem arra :)/ Ötletek? :)

Választ előre is köszi :D


2011. máj. 21. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Purina Dog Chow puppy bárány rizses például nagyon jó és gyönyörű lesz a szőre is.... kezdésnek talán ennyi elég
2011. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :DDD
2011. máj. 21. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Az általad említett "tápokat"felejtsd el,trágya mind.

Középkategóriás,jó tápot kicsivel többért kapsz,mint ezeket,ha webáruházban veszed.

Josera,Brit,Dog Chow jók.

2011. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Erre voltam kíváncsi, hogy jók-e azok :)

Köszi szépen!

2011. máj. 21. 12:24
 5/6 anonim válasza:
Royal Canin,Eukanuba. Esetleg külön fajtára bontott tápok Royal-ból azt hiszem van kifejezetten retreiver-ek számára.10-11 hónapos kortól lehet már neki adni felnőtt tápot.
2011. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

chapppy, pedigree, tescos, morzsi felejtős. iprai hulladékok.

josera és társai amiket irtak.

nekünk állatorvos azt javasolta h a kölyköt is felnőtt táppal etessük, zöldkagylü kivonattal kiegészitve h ne lyegyenek oda az izüleitei. a nagytestű kutyák mivel gyoraan nőnek, a kölyök táp meg pumpálja őket , gyorsan nagyobb lesz a súlyuk mint amit az izületeik elbírnak.

amugy az első oldalon is van ilyen kérdés és ott is egy állatorvos ezt javasolta egy hasonló tápos kérdésnél.

2011. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!