Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor/ hol találkoztál először...

Mikor/ hol találkoztál először a klikkerezéssel?

Figyelt kérdés
Magadtól tanultad meg a kezelését vagy kutyaiskolában?
2011. máj. 21. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami fórumon láttam először és magamtól tanultam meg.
2011. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én vmelyik kutyaidomítós műsorban láttam :D
2011. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egy kutyástól láttam ezt a módazert, és innen tanultam meg kezelni:

[link]

2011. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az interneten több papagájos videóban láttam és a videók segítségével tanultam meg kezelni is.
2011. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyás volt a nővérem, szóval nekem mindig természetesek voltak ezek a kutyás dolgok, ezért nem is emlékszem mikor találkoztam vele először. Magamtól használom, viszont én nem tartom akkora csodaszernek. Hasznos de nem mindenek feletti. Mindenféle nevelési módszert használok, és nem érdekel, hogy ettől kereszképzett lesz a kutya.
2011. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én könyvből kezdtem el próbálkozni vele (Karen Pryor), de nekem úgy nem hozott túl nagy eredményt, le is tettem róla. Aztán a kutyasulin tanultam meg rendesen használni.
2011. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Etológia Táborban találkoztam vele, mások mutatták meg, hogy mi is az, hogyan kell használni. Aztán itthon nézegettem videókat, olvastam róla, és megtanultam.
2011. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!