Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig magáról beszél, nagyon...

Mindig magáról beszél, nagyon idegesítő már. Találkoztál már ilyennek?

Figyelt kérdés
a barátom örökké magáról beszél, bármilyen témát hozok fel lerendezi hamar és természetesen mindenhez van neki saját élménye, így rögtön magára tereli a témát. Nagyon idegesítő már mondtam neki h ne beszéljen már örökké magáról de nem változik. Kissé önzőnek tartom, magamat meg csak egy bábunak akinek mondhatja a monológjait. Találkoztatok már hasonló típussal?
2011. okt. 25. 09:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Úgy hívják, hogy nárcisztikus személyiségzavar.
2011. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Igen, nőben és férfiban is.

Rettentő idegesítő.

2011. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
és mit lehet ezzel csinálni? már volt hogy otthagytam mert felhúztam magam. amúgy 38 éves már..
2011. okt. 25. 09:43
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen, mindenki találkozik hasonló emberekkel. No de nem kell, hogy mindenki a barátunk legyen, így egy rövid mondat,"szia" és nem kell tovább idegeskedni.
2011. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ez nem ritka.


Érdekelne, hogy miért vagytok együtt?

Ez egy negatív tulajdonsága. Milyen pozitív tulajdonságai vannak cserébe, ami miatt őt választottad? Mindenkinek vannak hibái is erényei, senki nem tökéletes. A kérdés, hogy számodra a hibáit felülmúlják-e az erényei? Ha nem, előbb-utóbb biztosan szakítani fogtok. Másik esetben rajtad múlik, hogy együtt tudsz-e élni a hibáival?

2011. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Antimod ***** válasza:
100%
Ilyen a szomszédom. Beléfojtja a szót az emberbe, és minden pitiáner hülyeségét elmeséli.
2011. okt. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is mostanában egyre gyakrabban tapasztalom. Van egy kolleganőm is, akinek mindenhez van saját története és véleménye, de olyan lehurrogón tudja előadni, hogy inkább már meg sem szólalunk. És persze bárki bármit mond, a válasz, igen, velem az volt, hogy .... és már mondja is a magáét. Én arrogánsnak titulálom az ilyet, hogy mindig erőszakosan magát állítja a középpontba. És sajnos egy baráti körömben is ezt tapasztaltam az elmúlt időszakban, hogy mindenki csak a magáét mondja, semmi empátia a másik problémája iránt.
2011. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
már többször szétmentünk többek között ezért is mentem el mert meguntam ezt az önzőségét. aztán újra összejöttünk mert elfelejtettem milyen is... igazából csak úgy elvagyunk semmi komoly, de ez akkor is idegesít h nem tudok vele nagyon beszélgetni
2011. okt. 25. 09:52
 9/20 A kérdező kommentje:
sajnos tényleg nagyon sokan mindig magukat helyezik a központba, van hasonló barátnőm is...
2011. okt. 25. 09:53
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát, szerencsére nem ismerek ilyen embert.Olyat igen, aki folyamatosan beszél , és meg se hallja, ha más is megszólal, akkor is mondja tovább, de ő nem csak magáról beszél, hanem minden féléről,ami jön.

Én el nem tudom képzelni, hogy tudhat valaki folyamatosan magáról beszélni?Meséli hogy telt a napja, vagy az élettörténetét?

2011. okt. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!